Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Porcelánové zásuvky osvěží interiér

Porcelánové zásuvky osvěží interiér

porcelánové zásuvky a vypínače

Lidé hledají originální bytové doplňky. Netouží po tuctové výrobě. Nespokojí se s málem. Spokojený zákazník je ochoten za požadované služby i produkty připlatit. Moderně žijící klienti prahnou po jedinečných designech, provedeních a barevných kombinacích. To platí nejen pro nábytek, vybavení, ale především pro bytové doplňky, jako jsou porcelánové zásuvky a vypínače.

Dejte na českou kvalitu

Poslední roky se preferuje česká výroba, tedy kvalita. Na výsluní se dostává poctivá práce, tradice a ojedinělé produkty. Experimentovat se rovněž vyplácí. Porcelánové zásuvky a vypínače se pyšní vřelým vzhledem, originalitou a hlavně dlouhou životností. Mnoho lidí si spojuje tyto porcelánové zásuvky s obdobím zvané retro. Tento nový proud je jiný, velmi osobitý, dekorativní a sexy. Výrobky jsou k dostání v mnoha tvarech, provedeních i cenových relacích.

Mít doma kousek pohody

Barevné porcelánové vypínače a zásuvky si našly v České republice své příznivce. Není divu. Ještě před pár měsíci byly k dostání jen v černé a bílé barvě s potiskem. Díla sériové výroby postrádala své kouzlo a dech ruky stvořitele. Černá a bílá barva patří jistě k trendy odstínům, ale nehodí se do všech interiérů. Lidé spíše preferují pastelové a jemné barvy. V neposlední řadě touží i po bohatě zdobených vypínačích a zásuvkách, které podtrhnou srdce harmonického prostoru.

Design na míru

Nová ruční výroba porcelánových vypínačů a zásuvek od české rodinné firmy slibuje 100 procentní originální vzhled a nápaditost. Kdo by nechtěl mít doma něco unikátního? Barevné hranaté či kulaté vypínače i zásuvky jsou na českém trhu k dostání ve 40 barevných škálách. Moderní domy si žádají i vřelé prvky. Pořízením porcelánové zásuvky a vypínače zdobeného zlatem se zpestří prostory bytu, zámku, kostela i luxusního hotelu. Pestře zdobené výrobky rukou zkušeného designéra osvobodí každičký pokoj v domě.

logo Mulier.cz

Zdroj foto: reprofoto


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

2 komentáře

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Miriam

    / Odpovědět

    Tak to je pro mě novinka, ne že by jsem neznala porcelán, ale zásuvky? 😮 hmm.. to by mě vážně nenapadlo, ale proč ne? To opravdu jen tak někdo nemá! 🙂 Ale stejně bych asi raději zůstala u klasických barev přírody, třeba hnědé, jakoby s motivem dřeva, ty se mi hodně líbí.

  • Pingback

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky

Práva vyhrazená

© 2011 - 2017 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru azetstyle.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Azetstyle.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Azetstyle.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia