klamovka

Českou bytovou krizi zastínily úplně jiné – a v mnoha ohledech palčivější – problémy. Média plní především zprávy o ruské invazi na Ukrajinu, zdražování potravin a rostoucích cenách plynu. Fakt, že chybí ohromné množství bytů, vypadá ve stínu ostatních událostí jako poměrně úsměvná záležitost. Jenomže nic to nemění na tom, že nabídka nových bytů absolutně neodpovídá poptávkce. V případě špičkových developerských projektů jako Vilapark Klamovka proto není nad čím dlouho váhat.

Smíchov se změnil k nepoznání

Pražský Smíchov již není tím, čím býval ještě relativně nedávno. Charakter kdysi industriální až dělnické čtvrti prošel výraznou změnou, jejíž současná podoba fascinuje stále více lidí. Rozvíjející se oblast láká na výhody velkoměsta a zároveň nabízí místa protkaná tichem a klidem přírody. Příkladem budiž nové byty na Praze 5, které vznikají v rámci developerského projektu Vilapark Klamovka. Rezidentům nabídnou vysoký standard a dvě různorodé varianty bydlení.

Vilapark Klamovka nabídne celkem 117 bytů ve dvou samostatných budovách s 8 vchody. K mání jsou všechny poptávané dispozice – od 1+kk až po 4+kk včetně prostorných čtyřpokojových mezonetů. Jako pomyslnou třešničku na rezidenčním dortu lze vnímat luxusní střešní penthousy, jejichž velkorysá podlahová plocha přes 200 m² uspokojí i nejnáročnější zájemce.

klamovka

Jakému druhu bydlení dáte přednost?

V čem se liší dvě základní koncepce bydlení? Čtyři sekce domu A na severní hraně pozemku nabídnou jedinečný výhled na městské panorama a jižní orientaci do veřejného parku. Čtyři sekce domu B zase pohled do klidné zahrady. Pro obě varianty jsou pak společnými znaky důraz na soukromí a pocit bezpečí.

Bližší informace o lokalitě Klamovky a ceník volných bytů najdete na webu vilaparkklamovka.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno