bydlení v Libni

Praha je lákadlem pro tuzemce i cizince, protože vábí na svou bohatou historii i pulzující městský život, k tomu nechybí spousty zajímavých pracovních příležitostí. Problémem bylo v posledních letech bydlení, nabídka nových bytů byla velmi omezená, k tomu ceny byly neúměrně vysoké. To se naštěstí v posledních měsících změnilo, ceny se harmonizovaly, hypoteční sazby klesly, a navíc se rozšířila nabídka o luxusní projekt přímo v centru Prahy. Konkrétně se jedná o rezidenční projekt MiDO Harfa, který je situovaný v Libni a uvnitř vnitrobloku skrývá poklad v podobě zenové zahrady. Proč koupit byt právě zde? 

Moderní bydlení v srdci Libně

V minulosti se hovořilo o Libni jako o romantickém předměstí metropole, protože se nachází v údolí a v nivě Vltavy obklopena několika kopci. Dnes se jedná o moderní čtvrť, která prošla výraznou přestavbou a došlo i na modernizaci infrastruktury. Lokalita je výborně dostupná městskou veřejnou dopravou, což jistě potěší všechny, co ke svému životu ve městě nepotřebují vlastní auto. Pro ty, co vlastní vůz je ale dostupné parkovací stání. A jaké byty jsou v katalogu k dispozici? Nabídka je opravdu široká a čítá na 150 bytů různých dispozic včetně mezonetů.  

S oázou klidu uprostřed

Najít klid v ruchu velkoměsta? Ano! Společnost Metrostav Development se rozhodla vytvořit mezi ulicemi Ocelářská a Drahobejlova oázu pohody, kterou obklopují bytové domy. Zenová zahrada potěší při pohledu z balkonu, terasy nebo lodžie, které přísluší k jednotkám od 1+kk po 4+kk. Moderní komplex potěší architekturou a nadčasovým designem, ale zejména nové byty Praha 9 vynikají komfortem a soukromím, které korunují vysoké standardy vybavení v ceně. Nároční zájemci o bydlení si navíc mohou upravit řešení podle svých představ v rámci klientských změn.  

Na kafíčko, do divadla i za sportem

Život bez dojíždění? Přesně tak, MiDO Harfa cílí na ty, co touží zůstat v metropoli. Zastávky tramvaje a metra jsou nedaleko, po ruce jsou obchody, pošta i banka. Samozřejmě nechybí veškerá sociální a občanská vybavenost. Zajít si po práci na skleničku vína s kamarádkou nebo s partou na pivo? Zahrádky i parádní kavárny zvou k návštěvě, což platí rovněž pro divadla a další kulturní scény. Nudit se ale nebudou ani sportovci, cyklostezka totiž propojuje Libeň s Hloubětínem, Černým Mostem a Horními Počernicemi, v nedalekém parku Podviní se pak nachází nové sportovní hřiště pro kolektivní sporty.  


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno