Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Ložnice / NEJNOVĚJŠÍ / Které povlečení je zárukou, že se královsky vyspíte?

Které povlečení je zárukou, že se královsky vyspíte?

povlečení Matějovský

Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů. V největší míře je to matrace a rošt, s nimi jde ruku v ruce kvalita a teplota vzduchu v ložnici. Velkou měrou se podepisuje také povlečení. Záleží na materiálu, velikosti, barvě a na tom, je-li správně používáno. Naučte se vybrat takové povlečení, které vám zaručí královské spaní.

Bavlna, krep, bambus, flanel či luxusní damaškové?

Nejdříve ze všeho se musíte soustředit na materiál povlečení. Každý člověk má při spánku své potřeby, musí je znát a podle toho zvolit. Bavlna je vhodná pro ty, kdo se hodně potí, protože odvádí pod. Flanel zase ocení zimomřivci, příjemně totiž hřeje. Krep má specifickou strukturu a nemusí se žehlit. Bambusové povlečení se vyrábí z přírodních bambusových vláken a díky tomu má vynikající antialergické vlastnosti. Je ideální volbou pro ty, kdo mají citlivou pokožku.

Milujete luxus? Volte damaškové povlečení, které se vyrábí z bavlny nejvyšší jakosti a nabízí dokonalý prožitek luxusu. Více se o jednotlivých druzích dozvíte například zde.

Barva a provedení

ložní povlečeníMateriál máme, nyní je třeba vybrat správně velikosti a barvu. Povlečení vždy musí být jen o malinko větší než deka, jinak bude sklouzávat, což kvalitu spaní podstatně sníží. Zaměřte se na zapínání, praktičtější je zip. Co se týče barvy, máte volné pole působnosti. Mějte na paměti, že barva povlečení musí korespondovat s celkovou barvou ložnice. Může být i kontrastní, vždy musí lahodit vašemu oku. Praktický návod, jak při výběru designu postupovat, přináší tento článek.

Kvalita není vždy stejná!

Při nákupu se nenechte zlákat nízkou cenou. Ano, dá se sehnat i krepové povlečení za 100 Kč, ovšem to je nevlané kvality, obsahuje jen malé procento bavlny a po několika praních ho vyhodíte, protože se roztáhne do neuvěřitelné velikosti. Na kvalitě v případě povlečení záleží. Nakupujte jen u prověřených prodejců, kteří garantují prvotřídní kvalitu. V ČR například na matejovsky-povleceni.cz.

povlečení Matějovský logo


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby