žaluzie stínící technika

Holandsko je velmi otevřená země. Doslova. Sousedé i náhodní kolemjdoucí vám vlastně vidí až do kuchyně, protože málokterá domácnost používá záclony, rolety nebo třeba žaluzie. A tak můžete zamávat třeba procházejícímu sousedovi. Tenhle životní styl může mnohým lidem určitě vyhovovat. My vám však ukážeme proč přeci jen stojí za to, si stylové závěsy nebo dřevěné žaluzie, pořizovat.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Proč si pořídit žaluzie, závěsy nebo rolety?

 • Chrání nás před sluncem – pracujete na počítači, sledujete televizi, čtete si knihu, ale sluníčko vás příliš ozařuje a oči vás nepříjemně pálí nebo v případě počítače ani nevidíte na monitor? V tom případě stačí zatáhnout závěs nebo žaluzii a máte po problému.
 • Chrání nás před vedrem – v letních parnech umí slunce pořádně zabrat a skrz okna náš dům otepluje. Někdy však dosahují teploty takových výšek, které nám jsou až nepříjemné. Na trhu existují speciální stínidla, která vniku tepla do pokoje zabrání.
 • Chrání nás před zvědavými kolemjdoucími – máte v domečku okna do ulice a hned vedle vašeho domu vede chodník? Neustále nakukování procházejících může být velmi brzy nepříjemné. Podobné pocity mohou nastat, pokud máte velká okna i v koupelně. Žaluzie jsou jedním z možných řešení.
 • Jsou velmi stylovou dekorací – záclony, závěsy i rolety mohou dodat vašim pokojům přesně takový pocit, jaký chcete. Chcete váš pokoj zútulnit? Pořiďte si dlouhé závěsy a jemným vzorem. Rádi byste dostali do kuchyně něco málo z anglického stylu? I typické anglické již na našem trhu najdete.
 • Pomáhají upravit akustiku pokoje – máte v pokoji opravdu špatnou akustiku a neplánujete pořizovat další nábytek nebo obrazy, abyste ji alespoň trochu upravili? Vyzkoušejte elegantní závěsy. Kromě výše zmíněných výhod vám pomohou s lepší akustikou pokoje.

Jaké jsou tedy možnosti

 • žaluzie
 • rolety

Nezapomeňte si správně vybrat. Co se může hodit pro vzdušná francouzská okna, nemusí sedět mnohem menším střešním oknům. Ohledně výběru ideálního typu stínící techniky se raději poraďte se skutečnými odborníky.

 • záclony
 • závěsy

Záclony a závěsy jsou velmi vhodné jako celková dekorace pokoje. Mohou pomoci doladit vnitřní akustiku. Nabídka je opravdu široká, od již hotových kousků až po metrový textil, kdy si pouze vyberete látku a závěs si sešijete sami, případně si závěs necháte ušít podle vlastních požadavků. Záleží jen na vaší šikovnosti.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

3 KOMENTÁŘE

 1. Tak my doma máme žaluzie jen na jižní straně a to proti sluníčku, jinak nikde nic. Vyhovuje nám to, jen je škoda, že bydlíme až v sedmém patře. No, každopádně můžeme ale zamávat sousedům ve vedlejších panelácích, také obývajících 7 mé patro 😉

 2. 5 důvodů proč pořídit zastínění | Sekačky - strunové sekačky, bubnové sekačky, elektrické sekačky 5 důvodů proč pořídit zastínění | Sekačky - strunové sekačky, bubnové sekačky, elektrické sekačky

  […] 5 důvodů proč pořídit zastínění pochází z Blog magazín o bydlení a […]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno