Finská sauna
Zdroj: sauny-vital.cz

Dnešní doba si často žádá čím dál větší porci naší energie. Možná to také znáte – ať už svůj koláč času rozkrájíte v jakémkoli poměru mezi práci, rodinu, přátele a zájmy, vyžaduje to často velké nasazení a pružnost všechny aktivity zvládnout. Chuť na kvalitní odpočinek a regeneraci přichází naprosto přirozeně. Malé domácí wellness s finskou saunou se může stát tou vaší pomyslnou oázou pohody.

Pravidelná porce zdraví a přírody u vás doma

Vůně dřeva, uklidňující ticho, uvolnění a revitalizace těla i mysli – to jsou benefity, které nám nabízí pobyt ve finské sauně. Stojí za to se zastavit a tuhle porci péče si dopřát. Saunování ve finské sauně je jeden z nejstarších wellness rituálů, který nás spojuje s přírodou. Účinky saunování, ze kterých můžeme zmínit třeba otužování organismu, psychickou očistu, uvolnění svalů nebo poctivé vypocení škodlivin z těla, je prověřeno jeho tisíciletou historií. A proč si pořídit finskou saunu domů, do vašeho soukromí? Protože tam začíná to opravdové pohodlí a zábava. Tam si můžete dovolit vymazlit svůj osobní wellness prostor. Za odměnu a vám na míru.

Není saunování jako saunování

Jak přijít na to, který typ saunování je pro vás to pravé? Odborníci ze Sauny Vital doporučují navštívit některý z komerčních provozů a jednotlivé procedury si pěkně odzkoušet na vlastní kůži. Zjistíte tak, zda vám vyhovuje spíš suché teplo nebo zda máte raději saunování obohacené o parní nárazy. Uděláte si vlastní zkušenost s jednotlivými vjemy a vůněmi, můžete zaexperimentovat s různými typy ochlazovací procedury. Saunové světy zpravidla nabízejí svým návštěvníkům klasickou suchou finskou saunu, vulkán saunu, pracující na principu suchého vzduchu a co nejvyšší teploty, bio saunu, ve které vás měkce obejmou voňavé parní nárazy spolu s nižší teplotou vzduchu a solnou saunu, doplněnou o solnou terapii. Často je výběr rozšířený ještě také o herbal saunu, provoněnou bylinkami a esenciálními oleji.

Finská sauna vám na míru

Saunování je svět, ve kterém se budete moct na chvíli zastavit. Je opravdu velmi variabilní, plný vůní, vjemů a zážitků. Každého tedy může hřát, pomyslně i doslova, trochu jinak. A tam začíná ta pravá zábava.

Dopřejte si saunu, vyrobenou vám na tělo. Vy sami si zvolíte dřevo, kterým chcete, aby vaše domácí finská sauna voněla. Vyberete si doplňky, počínaje typem saunového topidla a jeho funkcemi. Osvětlení vaší sauny, solná terapie a řada dalších možností čekají jenom na vás. Zcela podle své chuti a nálady pak můžete střídat esenciální oleje, ledové krystalky, peeling, březové či jiné větvičky a další. Dopřejte si v sauně vlastní individualitu.

Obrovskou – možná tou největší – výhodou domácího saunování je pohodlí. Nikam nemusíte, doslova jen na zahradu nebo do koupelny. Žádné oblékání zpět do riflí a přejíždění domů z komerčního wellness, kde se dělíte o saunu s dalšími lidmi.

Od návrhu po vyrobení finské sauny

Velká výhoda výroby finské sauny na míru spočívá v tom, že se nemusíte limitovat tvarem ani rozměrem. Oproti zakoupení některé z typizovaných kabin máte možnost saunu uzpůsobit dle vašich potřeb. Po poradě s odborníky ze Sauny Vital budete moct s velkou pravděpodobností využít některé z volných zákoutí vašeho domu nebo bytu, přístěnek pod schody či nevyužívaný špajz. U výroby na míru můžete sáhnout také k částečné či kompletní vestavbě. Výrobce vám s vhodným umístěním rád poradí a většina předem vypracuje vizualizaci. Prostor zaměří a saunu na míru pak na klíč instaluje. Vaše cesta s novým domácím wellness parťákem tak může začít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno