Najít v Praze levné ubytování, které by vyhovovalo jak po stránce funkční a estetické, tak potřebám jednotlivce či skupiny lidí, je poměrně složitá záležitost.  Někdy nastane situace, kdy zavítáte s partou nadšenců do Prahy na několik dnů nebo týdnů a bydlení je jednou z podmínek, spokojeně strávených dnů v Hlavním městě Praha. Komfortní levné ubytování  jak pro zaměstnance, tak pro rodiny s dětmi, nebo návštěvníky města nabízí Penzion Zahradní Město.

Lokalita Zahradní Město – Praha 10, je plná zeleně a veškeré občanské vybavenosti. V nedaleké blízkosti se nachází vodní nádrž Hostivař s přilehlým Lesoparkem. Výborné dopravní spojení do centra zabezpečuje kvalitu v dostupnosti na všechny památky Prahy. V blízkém okolí je nákupní centrum Park Hostivař, který nabízí veškeré služby v oblasti kulturního i společenského vyžití.

Penzion Zahradní Město nabízí komplexní služby v oblasti ubytování a různé kategorie, které naleznete v Praze pod jednou střechou jen tady.

Ubytování pro studenty v penzionu Zahradní město je velmi dobrou alternativou ke studentské koleji. Ale zároveň i nabízí mnohem více.  Stravování v objektu za přijatelnou cenu, Nonstop otevřená internetová kavárna, levné, čisté a kvalitní ubytování, hezké prostředí a výbornou dopraví dostupnost a občanskou vybavenost.

Ubytování pro zaměstnance, dělníky je za výbornou cenu. Nabídka ubytování ve dvou a tří lůžkových pokojích buňkového typu.  Postele mají úložný prostor, lůžkoviny včetně polštářů a peřin. Výměna ložního prádla, úschova ceni, recepce 24 hodin, parkování a další výhody pro Ubytování v Praze.

zahradní městoDalší neméně pohodlné ubytování nabízí kategorie Penzion, kde se lze ubytovat v 1,2 nebo 3 lůžkovém pokoji opět buňkového typu. Všechny vymoženosti a komfort objektu je samozřejmě součástí služeb.

Pro plnohodnotné využití komfortu je v nabídce kategorie Apartmán. Je určen pro kohokoliv, kdo má potřebu strávit příjemné chvíle v soukromí. V současné nabídce jsou k dispozici tři apartmány, které jsou kompletně zařízené včetně kuchyně.  K dispozici je i televize, a součástí jsou všechny služby, který komplex nabízí.

Poslední kategorii je pronájem bytů o velikosti 1+1 nebo garsoniera. Cena je na lokalitu poměrně nízká a vzhled jednotlivých bytů lze srovnat s i s nabídnou nadstandardního bydlení. Prostorné byty s rozlohou průměrně kolem 30m2, nabízí pohodlí, soukromí a klid v zeleni s dobrou dostupností do centra Prahy. Kvalitní dlouhodobé bydlení s využitím všech dostupných služeb v objektu.

Penzion Zahradní Město nabízí levné ubytování, kde své místo najdou jak studenti, zaměstnanci, návštěvníci Prahy ale také lidi, hledající dlouhodobé bydlení za rozumnou cenu.  Doporučujeme shlédnout fotogalerii a pak se už jen obrátit na partnera s dotazem nebo objednávkou.

PARTNER: logo (2)

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno