ubytovna

Přestože se ubytovna nachází  v centru města, samotné její zázemí je obklopeno zelení. Pro ubytované osoby tak čeká klidný pobyt spojený s přiléhavým centrem, kde mohou najít velké množství obchodů, hustou dopravní síť a sportovní zázemí. Ubytovna Milovice disponuje také svou cenovou relací. Čím větší počet nocí zde ubytovaný jedinec, či skupina stráví, tím výhodnější cena za noc mu bude nabídnuta.

Ubytovna Milovice

Jedná se o ubytovnu, která nabízí dvou až pětilůžkové pokoje nejen pro menší pracovní skupiny, ale díky dostatečné kapacitě nabízí možnost ubytování i pracovní skupině, ve které se vyskytuje větší počet pracujících. Vítání jsou také i jednotlivci či dělníci, kteří ubytování využijí v důsledku práce na větších stavbách. Ubytování také nabízí společné sociální zařízení a moderní kuchyň. Ubytovnu Milovice pokrývá bezplatné Wifi připojení. Výhodou je také možnost parkování v areálu ubytovny.

Průběh ubytování v Ubytovně Milovice

Ubytovna Milovice přijímá rezervace na základě písemné objednávky. Tu je možné vyřídit prostřednictvím rezervačního formuláře nebo emailu. Rezervační formulář, spolu také s emailem, je k dostání na webových stránkách www.ubytovanimilovice.cz. Po zaplacení zálohy se stává rezervace závaznou. Před nástupem do Ubytovny Milovice je nutné mít uhrazenou částku a prokázat se dokladem totožnosti. Samotný příjezd na ubytovnu je možný mezi 12. – 15. hodinou. V průběhu ubytování jsou ubytovaní vázáni k dodržování pravidel ubytování. Mezi základní pravidla patří dodržování nožního klidu, zákaz kouření, povinnost při odchodu zavřít okna a zabezpečit dveře. Po ukončení pobytu je nutné uvolnit pokoj do 10:00. Doba odjezdu a příjezdu je upravitelná na základě oboustranné dohody mezi ubytováním a ubytovaným. V případě dlouhodobějšího pobytu, je možné upravit i samotný ceník, a to v rámci dohody.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno