Riverside Vrchlabí

Vrchlabí – nazývané často bránou Krkonoš – nabízí prostředí pro příjemné bydlení i bohaté zázemí pro celoroční rekreaci. Poloha na úpatí třech lyžařských středisek: Horního Vrchlabí, Herlíkovic a Špindlerova Mlýna potěší zejména milovníky zimních radovánek, Vrchlabí má ale i úžasné zázemí pro celoroční rekreaci a pobyty. Výlety, lanovky, koupání, wellnes, golf, to vše máte v blízkosti. A pokud budete chtít s dětmi na zmrzlinu, máte to z nového bytu v Riverside Vrchlabí pár kroků.

Developerský projekt Riverside Vrchlabí, jehož investorem je společnost REKO a.s., vyrostl postupně v blízkosti historického náměstí přímo na břehu Labe. Obytný soubor zahrnuje 56 bytů ve dvou domech, které jsou propojeny soukromou lávkou. První etapa se 14 byty dokončená vloni na podzim je kompletně prodaná, v současné době zbývá k prodeji 16 bytů 1+kk až 3+kk z druhé a třetí etapy. Poslední třetí etapa byla zkolaudována v květnu tohoto roku.

Většina nabízených bytů má dispozici 2+kk. „Tento typ bytu je při dlouhodobém bydlení ideálním bytem pro dva, při krátkodobém pobytu ale poskytuje dostatek prostoru i pro čtyřčlennou rodinu“, říká Pavel Velebil ze společnosti TIDE REALITY, která zajišťuje prodej tohoto developerského projektu. V nabídce jsou jak byty s balkony orientované směrem k Labi, tak i opačně otočené jednotky, které mají výhledy směrem do města. Domy mají výtah, v každém vchodě je lyžárna. Spolu s byty jsou nabízeny i sklepy a garážová nebo venkovní parkovací stání.

Byty jsou vybaveny obklady, dlažbou a podlahovými krytinami v příjemných barevných tónech, které ladí s dřevěnými eurookny. V polovině dubna byl v Riverside Vrchlabí otevřen i vzorový byt, který byl realizován ve spolupráci s hradeckou společností Prostěvize.

Prodej bytů zajišťuje realitní kanceláře TIDE REALITY, která se na prodeje bytů v developerských projektech zaměřuje již od roku 1994.

www.riversidevrchlabi.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno