dekoraci

Nezáleží na tom, jestli potřebujete novou dekoraci do svého interiéru nebo dárek pro přítele. Svíčky jsou vždy skvělou možností. Originální svíčky si můžete vyrobit i doma. Není to náročné a zvolíte si alespoň vůni, která vám doopravdy bude vonět. Navíc si ji můžete udělat do nádoby, kterou byste jinak vyhodili a dát jí ještě jeden život.

Co budete potřebovat?

Na výrobu originální svíčky budete potřebovat jen pár věcí. Inspirace do interiéru má mnoho podob a svíčky se mohou stát skvělou možností pro vás. Na výrobu potřebujete svíčkový vosk, knot, špejli, barvy do svíček, vonné oleje podle vlastního výběru a starou sklenici nebo jinou nádobu. Nepoužívejte příliš tenké sklo, jinak může prasknout.

Postup při výrobě svíčky:

Nejdříve odřízněte knot na dobrou velikost podle nádoby. Musí být trochu delší, abyste s ním mohli dobře pracovat. Horní část vyrovnejte a zapřete špejlí tak, aby knot držel na místě. Potom ve starém hrnci roztavte vosk. Až bude roztavený, přidejte svou oblíbenou vůni a barvivo. Nechte ho trochu vychladnout a potom jej můžete nalít do připravené nádoby s knotem.

Špejli držte na místě a do nádoby nalijte vosk. Nedávejte vosk až do okraje a nechte alespoň 1 centimetr volný. Potom počkejte, než vosk zcela ztuhne. Až to bude hotové, můžete knot oříznout na délku, která vám bude více vyhovovat. Neměl by být příliš dlouhý, ani příliš krátký. Svíčky musíte nechat tuhnout minimálně jeden den, než je použijete poprvé.

dekoraci

Využijte vlastní svíčku jako doplněk i dárek

Krásnou, doma udělanou svíčkou nemusíte potěšit jen sebe. Originální doplňky do interiéru jsou ideálním dárkem pro členy rodiny i přátele. Jestli chcete někoho potěšit, vyrobte mu svíčku s jeho oblíbenou vůní a barvou. Není to drahé a uvidíte, že bude mít velkou radost. Do vlastního domova jsou také skvělé, protože si je uděláte podle sebe. A postup je velmi jednoduchý!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno