thermomix

RAW stravování podlehl nejeden člověk. Třípísmennou zkratkou je označován určitý styl příjmu potravy, který se od toho tradičního v ledasčem liší. Jde o příjem syrové stravy, jež nepodléhá žádným tepelným úpravám, maximálně vysoušení při teplotě 42 °C.

Řadíte-li se mezi vyznavače tohoto jídelníčku, jistě vás zaujme kuchyňský pomocník pro přípravu RAW pokrmů. Je to speciální robot Thermomix, s jehož výhodami vás trochu blíže seznámíme. Nastíníme vám, jak může vypadat chystání čerstvé a zdravé domácí stravy.

Moderní kuchyňský spotřebič Thermomix® TM5

Jednoduché vaření pouhým dotykem vašeho prstu. Tak nějak lze označit novodobý produkt, s nímž se vám nabízí hned několik režimů vaření, kde nechybí ani ten pro přípravu RAW pokrmů s rozpětím teplot od 42 °C do 45 °C.

Oku lahodící interiérový doplněk kuchyně spojený s řadou praktických výhod.

  • Neustálá inspirace při vaření
  • Snadná a rychlá obsluha
  • Čerstvost, chutnost a zdraví
  • Příjemná finanční úspora
  • Hlídání teplotní hranice od 42 °C do 45 °C

Kuchyňský robot Thermomix si vás získá vším, včetně velice precizní kvality zpracování. Použití špičkových výrobních materiálů koresponduje s dlouhou životností a náležitou bytelností. Moderní technologie vám dávají nepopsané možnosti z pohledu přípravy nápadité a vynikající stravy.

Nachystejte si ostružinový dortík dle RAW stravování

Zakoupíte-li si tento unikátní model kuchyňského spotřebiče, určitě neotálejte a ihned využijte nejrůznějších dostupných receptů, kde hrají hlavní roli chia semínka nebo konopná semínka.

Pakliže vyznáváte RAW stravování, usnadněte si každodenní žití a pořiďte si kuchyňský nástroj Thermomix, s nímž bude tvorba vašich každodenních jídel otázkou velice krátkého času.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno