aa
Jste zde:  / Elektrické spotřebiče / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Kuchyňský robot pro přípravu RAW stravy – skvělý pomocník

Kuchyňský robot pro přípravu RAW stravy – skvělý pomocník

thermomix

RAW stravování podlehl nejeden člověk. Třípísmennou zkratkou je označován určitý styl příjmu potravy, který se od toho tradičního v ledasčem liší. Jde o příjem syrové stravy, jež nepodléhá žádným tepelným úpravám, maximálně vysoušení při teplotě 42 °C.

Řadíte-li se mezi vyznavače tohoto jídelníčku, jistě vás zaujme kuchyňský pomocník pro přípravu RAW pokrmů. Je to speciální robot Thermomix, s jehož výhodami vás trochu blíže seznámíme. Nastíníme vám, jak může vypadat chystání čerstvé a zdravé domácí stravy.

Moderní kuchyňský spotřebič Thermomix® TM5

Jednoduché vaření pouhým dotykem vašeho prstu. Tak nějak lze označit novodobý produkt, s nímž se vám nabízí hned několik režimů vaření, kde nechybí ani ten pro přípravu RAW pokrmů s rozpětím teplot od 42 °C do 45 °C.

Oku lahodící interiérový doplněk kuchyně spojený s řadou praktických výhod.

  • Neustálá inspirace při vaření
  • Snadná a rychlá obsluha
  • Čerstvost, chutnost a zdraví
  • Příjemná finanční úspora
  • Hlídání teplotní hranice od 42 °C do 45 °C

Kuchyňský robot Thermomix si vás získá vším, včetně velice precizní kvality zpracování. Použití špičkových výrobních materiálů koresponduje s dlouhou životností a náležitou bytelností. Moderní technologie vám dávají nepopsané možnosti z pohledu přípravy nápadité a vynikající stravy.

Nachystejte si ostružinový dortík dle RAW stravování

Zakoupíte-li si tento unikátní model kuchyňského spotřebiče, určitě neotálejte a ihned využijte nejrůznějších dostupných receptů, kde hrají hlavní roli chia semínka nebo konopná semínka.

Pakliže vyznáváte RAW stravování, usnadněte si každodenní žití a pořiďte si kuchyňský nástroj Thermomix, s nímž bude tvorba vašich každodenních jídel otázkou velice krátkého času.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení