Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Osvětlení / Pořiďte si tradiční svítidla s novou technologií

Pořiďte si tradiční svítidla s novou technologií

Kdo by nechtěl nejnovější technologie, ale nejlépe už v léty prověřené kvalitě? Zatímco v ne každé oblasti výroby se s takovým přístupem můžeme setkat, trh se svítidly již přání svých zákazníků vyslyšel. Obvyklé konvenční zdroje začínají ve svítidlech nahrazovat LED technologie.

Úspora díky LED zdrojům

Moderní LED osvětleníZatímco si čtete tento článek, vaše světla v domácnosti spotřebovávají nejen energii, ale také vaše finance. Jistě, vzhledem k jiným vyšším nákladům se vám to může zdát zanedbatelné. Představte si ale, že s novými LED svítidly byste mohli ušetřit až 90 % nákladů oproti klasickým žárovkám.

To už je procento, které v poslední době nedá spát většině českých zákazníků. I z tohoto důvodu se z moderního LED osvětlení stal hit, který si lidé pořizují nejen do svých domácností, ale také do kanceláří nebo k průmyslovým účelům.

Stejná kvalita za nižší cenu

Na vysokou poptávku po úsporných svítidlech zareagovala například česká firma Fulgur. Ta se rozhodla poskytnout svým zákazníkům jak kvalitu, na kterou byli doposud zvyklí, tak úsporu v podobě využití LED zdrojů.

Vše je navíc mnohem ekologičtější, než dosavadní svítidla, která používala klasické zdroje. Pokud tedy uvažujete o novém osvětlení, zkuste i vy dát šanci stejné kvalitě s mnohem větší úsporou.

Chcete zjistit více? Podívejte se na blog odborníků na svítidla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby