LED svítidla

Držet krok s trendy i přáním zákazníků v oblasti svítidel není vždy lehké, v případě českého výrobce svítidel Fulgur je to však priorita číslo jedna. Není tak divu, že dali ve firmě hlavy dohromady a rozhodli se vyměnit konvenční zdroje za LED technologie. Zákazník tak dostane své ověřené kvalitní svítidlo, díky moderní technologii však uspoří energii.

Sviťte stejně, ale úsporněji

led osvětleníMožná si říkáte, že je to až příliš velká změna, ale ve skutečnosti na ní můžete jen vydělat. Design, kvalita a spolehlivost svítidel zůstává stejná. Dokonce vám z hlediska světelnosti nová svítidla poslouží minimálně stejně tak dobře, jako ta starší.

V čem je tedy hlavní rozdíl? Přestože v minulosti byla LED svítidla využívána spíše jako doplňkové osvětlení, díky technickému pokroku nyní dokáží pokrýt i velké prostory. A to mnohem úsporněji, než klasické žárovky.

Také z ekologického hlediska je to tedy výhra. Svítidla s LED zdrojem totiž dokáží oproti klasické žárovce ušetřit až 90 % nákladů, což ocení opravdu každý. Ať už využívá světla pouze pro domácnost, nebo pro průmysl.

Zajímáte se o svítidla? Více zajímavých tipů si přečtete na blogu odborníků na nejen interiérová svítidla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno