kované ploty

Existují 4 základní možnosti, jak a čím oplotit rodinný dům – pletivem, dřevěným plotem, kovaným plotem nebo zdí z cihel nebo betonu. Nezapomeňte, že ploty slouží nejen jako ochrana pozemku, ale také jako výrazný designový prvek okolo domů. Musí tedy být praktické, odolné a elegantní zároveň. Velmi často se mluví o tom, že dřevěné ploty a pletivo se hodí ke všem domkům a že kované a betonové ploty jen k některým stavbám. To ovšem není pravda. Zejména kované ploty lze osadit okolo každého rodinného domu. Stačí vybrat ten správný druh.

Přednosti kovaných plotů a bran

Každý druh oplocení má své charakteristické přednosti. Pletivo má levnou cenu, dřevo zase přírodní vzhled, zdivo nabízí soukromí na pozemku a kované ploty mají hlavní přednost v eleganci. Ostatní druhy oplocení ani zdaleka nepůsobí tak elegantně a dominantně zároveň, jako kované ploty. Navíc při porovnání s dřevěnými ploty je mnohem snazší jejich údržba. Při správném provedení povrchové úpravy mohou být kované ploty bezúdržbové i po několik desetiletí.

Vybírat u specializovaných výrobců

Přemýšlíte, že si ke svému domu také necháte realizovat kovaný plot? Kde ho ale vybrat, když prodejců je na našem trhu hned několik? Doporučujeme vybírat ploty přímo u výrobců – spolehlivých a specializovaných výrobců na českém trhu. Takoví výrobci dokáží nabídnout nejen velké množství provedení pro ploty a kované brány, ale také výrobu z kvalitních materiálů a záruky.

Ideálním příkladem ploty KlaTan

Příkladem kvalitního a specializovaného výrobce kovaných plotů a bran na českém území je společnost KlaTan. Ta se na trhu v této oblasti pohybuje již 20 let a za dobu svého působení nasbírala množství zkušeností. Zkušenosti využívá k neustálému inovování výroby plotů, ale také k realizaci. KlaTan nabízí kompletní dodávku i s montáží, včetně odborného poradenství s výběrem. Realizované ploty jsou navíc zcela bezúdržbové.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Pokud plánujete koupi kovaného plotu na míru, máte dvě možnosti. Koupit typizované dílce v hobbymarketu, anebo jít přímo za výrobcem. Ten bývá sice dražší, zato může nabídnout atypické rozměry a delší než standardní záruku. Tedy pokud si věří a je přesvědčen, že antikorozní ochrana je kvalitní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno