dárky
Christmas composition with gift box, cup of tea and fir branches on black background

Vánoce jsou obdobím lásky a dávání, a co může být lepšího než dar, který vytvoříte svými vlastními rukama? Nejlepší dárky jsou ty, které nesou kousek vašeho srdce a kreativity. Navíc ušetříte hodně peněz. Dárky nemusí být drahé, takže letos o Vánocích na nich můžete klidně ušetřit. Poradíme vám, jak na to. Zvolit můžete např.: 

  • fotografie, 
  • vánoční ozdoby, 
  • jídlo a nápoje, 
  • originální hrnky. 

Personalizované fotoknihy 

Zahajte vlastní výrobu dárků tím, že vytvoříte personalizovanou fotoknihu nebo album. Sjednocující vzpomínky a fotografie v krásné knize budou pro vaše blízké neocenitelným pokladem. Přidáte-li osobní dotek, například vlastnoručně napsané poznámky, budete mít dar, který dotkne srdce. 

Ručně vyrobené vánoční ozdoby 

Vánoční stromeček může zazářit ještě více s ručně vyrobenými ozdobami. Zkuste vytvořit malé dekorace z perliček, korálků nebo i z přírodních materiálů. Každá ozdoba bude jedinečná a plná lásky, což z ní udělá nejen krásný doplněk, ale i připomínku vaší péče. 

Kulinářské dobroty v krabičce 

Nezahálíte-li v kuchyni, připravte pro své blízké lahodné kulinářské dobroty. Od domácích sušenek až po sklenici domácí marmelády, možností je mnoho. Vložte do nich lásku a péči a vytvořte jedinečné chuťové zážitky. Krabičky s těmito lahůdkami navíc mohou být stylově zdobené. Pořiďte si termolis na hrníčky. Přátelům a rodině nabídnete i nádobí, ze kterého si vychutnají nápoje. 

Ručně malované plátno nebo keramika 

Pro ty s uměleckým sklony je vytvoření ručně malovaného plátna nebo keramiky skvělým způsobem, jak vyjádřit svou kreativitu. Můžete se pustit do abstraktního malování nebo vytvoření vánoční scény. Udělat potisk na hrnek můžete v pohodlí domova. Uvidíte, že unikátní hrnek potěší každého. 

Sešity plné osobních příběhů a vzpomínek 

Posledním tipem je vytvoření sešitu plného osobních příběhů, vzpomínek, a možná i rodinných receptů. Stačí si zakoupit prázdný sešit a začít do něj zaznamenávat všechny krásné momenty, které se vám s danou osobou udály. Takový dar bude plný emocí a originality. 

 

Zdroj obrázku: Pixel-Shot / stock.adobe.com 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno