okna

Pod náporem neustálého zdražování je na čase začít přemýšlet nad způsoby, jak dlouhodobě ušetříte co nejvíce peněz. Vše začíná právě u našich domácností, které nemají často vyřešené ani naprosté základy. Potom se divíme, když utrácíme ohromné částky za teplo. Jak velkou roli hrají okna a dveře?

Ohromné úniky tepla

Nebudeme se tu bavit o zateplení stěn, střechy ani podlah. Dané téma bylo probráno už mockrát. Zaměříme se spíše na oblasti, které mnoho majitelů rodinných domů ignoruje – okna a dveře.

Zapomeňte na nevzhledná plastová provedení, která nevypadají příliš lákavě. Mnohem elegantnějším řešením jsou moderní dřevěná eurookna a dřevěné dveře. Nemusíte se bát horších tepelně-izolačních vlastností, ba právě naopak.

Dřevěná okna jsou totiž známá právě díky skvělým vlastnostem v oblasti udržení tepla. Propracovaný styl, moderní charakter a jejich dlouhá životnost jsou základem každé moderní stavby. K tomu připočtěte izolační trojsklo a máte vyhráno. Nebo ne?

Záleží na firmě

Pravé kouzlo úspěchu tkví v profesionální instalaci a dlouhodobém servisu. V tomto ohledu stojí za zmínku například populární společnost Barvínek, která už od roku 1997 vyrábí vlastní eurookna, bezrámová okna i dřevěné dveře na míru. Po jejich výrobě přijde na řadu odborná instalace, utěsnění i vyzkoušení plné funkčnosti. Výsledkem jsou mnohem lepší tepelně-izolační vlastnosti než v případě běžných služeb u konkurence.

Samotné vlastnosti nejsou to jediné, co vás bude jako majitele rodinného domku zajímat. Důležitý je i vzhled. Přesně proto se podívejte na webové stránky www.barvinek.cz, kde si budete moci prohlédnout fotogalerii plnou ukázek z předchozích realizací.

Nezapomínejte na to, že v současné době můžete využít poměrně vysokých dotací z programu Nová zelená úsporám Light. Díky němu si nová okna snadno zajistíte i v situaci, kdy nemáte vysoké úspory.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno