hliník

Každý majitel rodinného domku sní o naprostém klidu, úsporách a bezpečí. Přesně proto všichni vyhledáváme stále šikovnější způsoby, jak zabezpečit své stěny, střechu i další části majetku. Jaké výhody s sebou přináší hliníkové krytiny?

Lehké, ale odolné řešení

Nejdříve si pojďme představit zásadní výhody, s nimiž přichází hliníkové fasády a hliníková střecha. V obou případech se dočkáte velmi lehké hmotnosti všech použitých plechů/dílů. To znamená, že nebudete zbytečně zatěžovat starší a méně stabilní domovy.

I navzdory nízké hmotnosti s sebou hliníková krytina přináší opravdu pořádnou mechanickou i chemickou odolnost. Hravě si poradí s typickými českými podmínkami – mrazem, vedrem, deštěm, prudkým větrem, létajícími větvemi i UV zářením. A co víc, bez problémů vám vydrží sloužit desítky a desítky let, a to v podstatě bez nutnosti údržby (občasnému vyčištění se nevyhnete).

Nevýhodou je fakt, že se plechová střecha upravuje o něco složitěji než v případě klasických tašek. Pokud tedy plánujete v budoucnu například přidělat okna, raději to udělejte před položením plechů. Určitě si dávejte pozor i na sklon střechy.

Elegantní vzhled

Hliníková střešní krytina nemusí vypadat jen jako šedý a nudný kus materiálu. Zvolíte-li si kvalitní dodavatele, potěší vás pestrou škálou vzorů, tvarů i dekorů.

V tomto ohledu je dobrou volbou hlavně známá společnost PREFA Aluminiumprodukte, jejíž webové stránky najdete pod odkazem PREFA.

Po rozkliknutí daných webovek ihned navštivte sekci „Inspirace“, kde si budete moci prohlédnout fotografie z předchozích projektů zmíněných odborníků. Nádhernou ukázkou možného výsledku je třeba rodinný dům v Landegg. Projděte si dostupné ukázky a v mžiku se přesvědčíte sami, že i hliník může vypadat skvěle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno