Vertikální žaluzie

I když u nás nejsou tolik populární a pokud ano, pak spíše v kancelářích, věříme, že svoje místo bezpochyby najdou také v domácnostech. Jejich skvělé vlastnosti je k tomu totiž předurčují. Řeč je o vertikálních žaluziích, které jsou ideálním řešením pro zastínění velkých prosklených ploch a skvěle se hodí jak do bytu, tak i do domu nebo do kanceláře.

Na velká okna se totiž obtížně instalují nějaké jiné typy žaluzií. Nicméně právě tyto plochy je potřeba chránit o to víc, protože jimi do interiéru proniká skutečně obrovské množství světla i tepla. Vertikální žaluzie tento problém elegantně řeší, protože chrání před dotěrnými slunečními paprsky, ale také pohledy zvenčí a zajišťují dostatečné soukromí.

Výhody vertikálních žaluzií

Pyšní se velmi jednoduchým ovládáním – stačí pouze zatáhnout za provázek či řetízek a nastavit tak ideální zastínění. Volit navíc můžete různé varianty ovládání vertikálních žaluzií. Dají se například rolovat na levou i pravou stranu, doprostřed nebo jako oponu.

Kdybyste chtěli mít ještě větší komfort, je možné zakoupit také žaluzie s motorkem, které ovládáte jen pomocí dálkového ovládání. Koupit vertikální žaluzie se tedy skutečně vyplatí. Výhodou je také to, že se dají instalovat i na některá atypická okna, takže snadno vyřešíte situaci, kdy vám jiné žaluzie prostě nikam nesedí a vy nemáte možnost jiného efektivního stínění.

Moderní doplněk

Dalším benefitem je bezpochyby i to, že pokud budete chtít, mohou se žaluzie snadno proměnit i v nápaditý designový doplněk. Podle barvy nebo šířky lamel můžete volit, jaký celkový dojem budou žaluzie mít a jak přetvoří vaše interiéry. Na výběr bývá široká škála barev a designů. Společně se žaluziemi je možné objednat parapety ve vhodné šířce, aby vám nijak nezavazely a žaluzie se mohly pohodlně stahovat i vytahovat. Odborníci vám poradí, jak získat skutečně nejlepší řešení pro vaše bydlení.

Zdroj obrázku: Vera Aksionava / Shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno