domov

Domov se skládá z detailů. To ví každý, kdo již někdy navrhoval vlastní prostor. Není to jen o velkých kusech nábytku. Stejně důležité (možná ještě důležitější) jsou také drobnosti, bez kterých nemůžete fungovat. A nejde vždy jen o dekorace, ale také funkční prvky vašeho domova. Které části vašeho interiéru jsou důležitější, než si myslíte?

Styl interiér designu je zásadní

Jakmile začnete tvořit svůj nový prostor, musíte si hlavně rozmyslet, v jakém bude stylu. Podle toho byste měli vybírat barvy, dekorace i velké kusy nábytku. Na internetu najdete nespočet fotografií s inspirací pro interiéry nejrůznějšího stylu. Mezi nejoblíbenější v současnosti patří:

  • industriální,
  • minimalistický a maximalistický,
  • urban jungle,
  • bohémský styl (hygge).

Materiály nejsou klíčové jen u nábytku

Mnoho lidí myslí hlavně na materiály u nábytku. Pravdou je, že si můžete vybírat u každého prvku, který kupujete do svého domova. Kliky u dveří mohou mít nejrůznější povrchovou úpravu i materiál. Podle toho vytvoříte celkový vzhled dveří a můžete je dokonale začlenit do designu interiéru. Může to vypadat jako maličkost, ale jde o prvek, kterého si všimne mnoho lidí.

Záleží ale také na jiných maličkostech. Úchytky na nábytku nebo skříňkách v kuchyni jsou stejně důležité. I zde si můžete vybrat nejen materiál a barvu, ale také povrchovou úpravu. Cín bude vypadat krásně v bohémském domově, zatímco černý kov bude ideální pro industriální interiéry. Podle toho také musíte vybírat.

Co dodá vašemu domovu osobitost?

Výše uvedené prvky jsou důležité. Myslet ale musíte také na osobitý dotyk v interiéru. Malé dekorace, koberce, polštáře nebo obrazy dodají prostoru to, co potřebuje. I zde musíte myslet na celkový styl, ale předměty by pro vás také měly mít sentimentální význam. V této oblasti můžete klidně experimentovat, tak se do toho pusťte a popusťte uzdu své fantazii!

 

Zdroj obrázku: fiphoto / Shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno