vířivka

Majitelé domů se zahradou nebo chaty s pozemkou se často rozhodují pro pořízení bazénu nebo vířivky. Jde o pohodlné koupání kdykoli jen chcete a nemusíte přitom nikam jezdit. Při výběru musíte zhodnotit mnoho věcí, ale hlavní otázka je zásadní. Chcete bazén nebo vířivku? Jaký je rozdíl při jejich používání a která možnost bude nejlepší pro vaši zahradu?

Proč se chcete na zahradě koupat?

V první řadě si musíte určit, jestli chcete koupání na odpočinek nebo si chcete zaplavat. Jestli chcete skutečně plavat, měli byste zaručeně sáhnout po bazénu. Bazény Bestway jsou kvalitní, za skvělé ceny a nabízí mnoho nejrůznějších možností, ze kterých si vyberete i vy. Navíc si můžete pořídit i bazén s protiproudem, abyste si dokonale procvičili svaly.

 

Druhou možností je vířivka. V ní budete moci relaxovat, uvolnit si svaly a osvěžit se během parného léta. Bestway jacuzzi lay-z-spa je dokonalou variantou pro odpočinek na zahradě v létě i v zimě. Jestli rádi sportujete a potřebujete si potom odpočinout, tato možnost pro vás bude ideální.

Bude koupání pro děti nebo dospělé?

V tomto ohledu není těžké uhodnout, co bude vhodnější pro děti. Bazény jsou pro ně ideální, protože v nich mohou plavat, hrát si a skákat do nich. Když pozvete i přátele, můžete si vy i děti zahrát volejbal, košíkovou nebo jiné hry ve vodě. Vířivka je na druhou stranu nejlepší pro dospělé, které hledají odpočinek. Těšit se můžete na:

  • hydroterapii,
  • uvolnění svalů,
  • snížení úzkosti, stresu a deprese,
  • podporu krevního oběhu a snížení krevního tlaku.

Nároky na údržbu vám pomohou s rozhodováním

Cena je velmi důležitá, ale zajímat by vás měla také údržba. Jde o velkého strašáka, protože nad tím nikdo nechce trávit příliš mnoho času. Zatímco bazén musíte pravidelně čistit nebo si pořídit speciální filtrační systém, vířivka se bude čistit sama. Má na to programy, takže se o ni nemusíte příliš starat a vodu stačí vyměnit jednou za 3-4 měsíce.

 

Zdroj obrázku: Halyna Venhlinska / Shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno