bazén
Swimming Summer pool in the yard

Vlastní bazén na zahradě vám přináší svobodu a naprosté pohodlí. Stejně jako bytový design, i zahradní bazény podléhají trendům. Jaké jsou ty aktuální pro letošní léto? Sepsali jsme vám ty nejdůležitější.

Moderní barvy zahradních bazénů

Když se řekne bazén, většina z vás si jistě automaticky představí modrou a bílou barvu. Ovšem letošní trendy chtějí změnit naše vnímání zahradních bazénů a na pultech se proto pomalu začínají objevovat také další barevná provedení. Nejčastěji v hnědých a zelených tónech, protože ty nejlépe splynou s okolní zahradou.

Bezpečné plavání v libovolnou denní dobu

Máte chuť smočit se v bazénu po soumraku, protože venkovní teploty jsou stále vysoké? Aby bylo vaše koupání v bazénu za všech okolností bezpečné, vsaďte na praktické osvětlení. Po setmění vám přijde vhod a vyvarujete se tak nechtěným úrazům. Osvětlený bazén je navíc nejenom bezpečný, ale také v souladu se současnými trendy.

Zásobte se nafukovacími hračkami a doplňky

Aby si koupání v rodinném bazénu užila opravdu celá rodina, nafukovací vodní hračky, lehátka, rukávky, vesty i kruhy jsou nutností. Dokonce je možné si do bazénu pořídit také nafukovací držátka na nápoje, díky čemuž budete mít svůj pitný režim dokonale pod kontrolou a můžete tak ve vodě zůstat mnohem déle a odpočívat třeba na lehátku nebo na kruhu.

Kvůli současným trendům nemusíte drasticky měnit vzhled svého bazénu. Jestliže se vám bílé a modré zahradní bazény líbí, nemusíte je ihned přebarvovat. Osvětlení bazénu ale rozhodně zvažte, zejména pokud se rádi chodíte smočit po setmění. Co se nafukovacích hraček a doplňků týče, alespoň pár základních věcí si rozhodně pořiďte. Pro rodiny s malými dětmi jsou nezbytností zejména rukávky a kruhy, ale i lehátka a držáky na nápoje stojí za zvážení. Zajistí vám totiž naprosté pohodlí při pobytu v bazénu.

 

Zdroj obrázku: Pavel / stock.adobe.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno