Nové byty Praha

Vlastní bydlení je pro spoustu lidí stále více se vzdalující sen. Pokud vy ale patříte mezi ty šťastlivce, kteří si ho i v současné době, kdy ceny nemovitostí a úrokové sazby bank spoustu lidí od nákupu vlastní nemovitosti odrazují, vyberte si projekt, který vám bude po všech stránkách vyhovovat.

Jaké jsou vaše představy o ideálním bydlení? Preferujete život na vesnici, nebo bydlení ve městě? Nebo byste nejraději obojí, respektive jakýsi kompromis? Máte v plánu založení či rozšíření rodiny a poohlížíte se po místě s dobrou občanskou vybaveností, mateřskou školkou, školou a zdravotnickým zařízením v rozumné vzdálenosti? Máte rádi klid, ale tu a tam si rádi vyrazíte do kavárny, restaurace či kina? Pokud jste na většinu těchto otázek odpověděli kladně, měli byste svou pozornost zaměřit na rezidenční projekty společnosti Metrostav Development. Konkrétně máme na mysli novostavby Praha ve Vilaparku Klamovka.

Nové byty Praha 5

Jeden z posledních projektů rezidenčního bydlení od společnosti Metrostav Development s názvem Vilapark Klamovka vás určitě osloví svou jedinečnou polohou. Využít tak můžete výhody velkoměsta i proslulý anglický park pro odpočinek a procházky. Vilapark Klamovka  nabízí zájemcům vysoký standard bydlení na Smíchově. 

Malé byty i luxusní penthousy

Právě blízkost rozlehlého parku, ze kterého to je kamenem coby dohodil do historického centra, dělá tento projekt atraktivním. Spolu s dechberoucími výhledy, které se budoucím novým majitelům některého ze 117 designových bytů včetně penthousů s terasami v posledních patrech budou nabízet.

Příroda ve městě

Jedná se zkrátka o skvělou příležitost pro ty, kteří chtějí žít v obklopení zeleně a přitom se nevzdat výhod velkoměsta. Patříte mezi ně i vy? V tomto případě tento projekt rozhodně stojí za bližší prozkoumání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno