Byty Na Vackově

Pokud byste to náhodou nevěděli, Vackov se nachází ve východní části Žižkova v místě někdejších Starých Strašnic. Lokalitu situovanou na východ od bývalého nákladového nádraží přirozeně ohraničuje park Židovské pece. Za svůj rozvoj do značné míry vděčí architektu a staviteli Josefu Vackovi, díky němuž zde vznikly první domky pro dělníky pracující v jeho cihelně a škola. V posledních letech oblast prochází velkými změnami a stává se z ní moderní městské centrum. Nedílnou součástí místního koloritu je i rezidenční projekt Na Vackově – a právě ten se v blízké budoucnosti rozroste o nové atraktivní byty.

Horní Žižkov – jak se přezdívá městské části, do které spadá i Vackov – mění svou tvář a z kdysi nudné lokality se stává vysoce atraktivní místo pro život. Potvrzuje to i projekt Byty Na Vackově, který se setkal s velmi kladnou odezvou a brzy přijme další zájemce o klidné bydlení v prostředí s vynikající občanskou vybaveností a všemi nezbytnými standardy.

Celkem 163 bytových jednotek ve čtyřech elegantních a účelně navržených budovách dostali na starosti zkušení architekti z ateliéru KAAMA. Z vizualizací je již nyní jasné, že domy přirozeně zapadnou do plastického terénu a vytvoří pro obyvatele skvělé místo pro život. Bydlení na pražském Žižkově bude stát za to.

Byty Na Vackově

Etapa přirozeně naváže na již realizované projekty a nabídne široké spektrum dispozic. V nabídce se objevily kompaktní jednopokojové byty o velikosti 31 m² i velkorysé pětipokojové jednotky s podlahovou plochou 115 m². Všechny dostanou předzahrádku, terasu nebo balkon. Některé byty pak také garážová stání a sklepní kóje či komory.

Další nové byty na Žižkově budou zkolaudovány v roce 2024. Bližší informace a aktuality můžete sledovat na stránkách byty.navackove.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno