odpočinkovou zónu

V domě každého z nás by se měla nacházet místnost nebo alespoň malý prostor, v něm si dokážeme perfektně odpočinout a zcela vypnout od shonu světa tam venku. Pokud však doma nemáte místo nebo si nechcete zabírat volnou místnost, máme pro vás pár tipů, jak si takovou odpočinkovou zónu vybudovat na zahradě.

Sauna je ideálním místem k odpočinku

Sauny jsou k odpočinku jako stvořené. Jimi vydávané teplo totiž odbourává stres a únavu, takže se po dokončení svého saunovacího rituálu cítíte jako znovuzrození. K tomu mají navíc příznivý vliv na náš kardiovaskulární i pohybový systém, díky čemuž doslova spojujete příjemné s užitečným. Ne každý se však nachází v dostupné vzdálenosti od wellness centra, proto vám doporučujeme pořídit si svou vlastní saunu přímo na svou zahradu.

Vybrat si můžete z celé řady modelů o různé kapacitě. Klasické finské sauny v sudovém tvaru jsou skvělým designovým prvkem, který dodá vaší zahradě šmrnc, zatímco infrasauny se hodí spíše do vnitřních prostor například zahradních domků nebo krytých bazénů. Stačí si jen vybrat řešení šité přímo vám na míru a užívat si všech výhod, jež sauny přináší.

Zahradní lehátko, kniha a studené pití = dokonalý relax

Chcete-li si na své zahradě užít skutečný odpočinek, rozhodně byste neměli zapomínat na kvalitní zahradní lehátka, díky kterým můžete čerpat vitamin D ze sluníčka plnými doušky. Neumíme si ani představit lepší způsob odpočinku než prosluněné nedělní odpoledne na zahradním lehátku s dobrou knihou v ruce.

Pro maximální komfort vždy doporučujeme zvolit polohovatelné lehátko, které bude přesně odpovídat vašim potřebám. K lehátkům si můžete zvolit také různé doplňky, jako je například stínítko nebo polštáře pod hlavu. Pocit soukromí pak můžete navodit například luxusními lehátky se závěsy, se kterými si budete připadat jako na exotické dovolené u moře.

Zdroj obrázku: Ondrej_Novotny_92 / Shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno