Malešický háj

Bydlení jako v ráji? Ano! Rezidenční projekt Malešický háj v Praze spadá mezi výjimečné developerské počiny, které cílí na movitou klientelu, která ví, co od života chce. Doslova, nejedná se totiž o rozsáhlý projekt s tisícovkami bytů, naopak pouze o pět bytovek se 107 exkluzivními jednotkami, které nabízí vysoký standard bydlení. V současné chvíli jsou k mání poslední čtyři s dispozičním řešením od 1+kk po 3+kk. Bude tento byt váš?

V zajímavé oblasti Malešic

Stěhovat se daleko za metropoli do některého ze satelitů? Zeleň v zádech je předností i Malešického háje, protože bytovky jsou přímo na okraji lesa, který nabízí relax a možnosti sportu a volnočasového vyžití. Malešice, které jsou součástí desáté pražské části, k tomu disponují veškerou sociální a občanskou infrastrukturou, v blízkosti jsou školy, školky a zdravotnické zařízení, samozřejmostí jsou obchody ke každodenním nákupům nebo lékárna. Byty v Malešicích lákají též na skvělou dostupnost městskou veřejnou dopravou.

S garáží za poplatek

Dostupnost je skvělá také autem, které lze zaparkovat v podzemních garážích, kde jsou placená stání. V podzemních podlažích jsou umístěny také sklepy k uložení sezónních věcí nebo sportovního vybavení. Hlavně kolo se bude hodit na projížďky v místním lese nebo parku, k tomu se plánují v lokalitě další nové cyklostezky spojující Malešice s Hostivaří na jedné straně a s Hrdlořezy a s Hloubětínem na straně druhé. Na milovníky kolečkových bruslí pak zase čeká inline dráha ve svahu Malešického parku.

Malešický háj

Lákavé luxusní vybavení

A na co dalšího lákají poslední volné byty? Rozhodně na luxusní vybavení, protože tento rezidenční projekt cílí na movitou klientelu s vysokými nároky na standardy. V bytech jsou okna s trojskly a předokenními žaluziemi, v obytných místnostech dřevěná dýhovaná podlaha s pěti dekory na výběr. V koupelně jistě ocení noví majitelé obklady a dlažbu SINTESI v sérii Ambiente v pěti dekorech nebo sanitární keramiku značky Villeroy & Boch s bateriemi Grohe. Celý byt pak zdobí vstupní a interiérové dveře značky Lignis.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno