sedačka

Nenechte výběr sedačky na náhodě. Je to velmi důležitý kus nábytku, který také není zadarmo a jistě chcete, aby vaše peníze byly investovány skutečně dobře. Asi jednou z nejzásadnějších otázek je, zda vybrat sedačku koženou nebo klasicky čalouněnou. Je to do jisté míry individuální záležitost, ale my vám pomůžeme se v možnostech trochu zorientovat.

Především je dobré vědět, že kožená sedačka nemusí být jen ohromná, těžká a nepraktická. Dnes se dají snadno pořídit i velmi moderní kusy, které jsou skutečně krásné a stylové. Nebo si rovnou můžete nechat vyrobit kožené sedačky na míru.

Výhody a nevýhody

Kožená sedací souprava je poměrně náročná na údržbu a péči, a to je něco, s čím musíte dopředu počítat, jinak budete zaskočení a zklamaní. Platí, že kůže nemá příliš v lásce přímé sluneční světlo, takže je ideální držet ji dál nejen od oken, ale také od přímého zdroje tepla, jako je třeba krb nebo topení. Jednou do týdne je vhodné ji přetřít čistým hadříkem a dvakrát do roka ji pečlivě vyčistit a naimpregnovat.

U látkových sedaček tyto komplikace odpadají. Jsou výrazně levnější, a tedy i dostupné širokému spektru zákazníků. Mají však také své nevýhody. Pokud budete na sedačce šetřit až příliš, může se stát, že koupíte nekvalitní kus, který se během pár měsíců prodře. Proto si vždy zkontrolujte, jak dlouhá je záruční doba, abyste v případě nespokojenosti měli šanci na reklamaci. Výhodou může být, že látkové sedačky nabízejí mnohem větší výběr dekorů látek. Nabídka je dnes rozšířena o nano textilie, které jsou hydrofobní a jsou velmi nenáročné na údržbu.

Nedělejte kompromisy

Pokud nechcete mít na výběr jen to, co vám nabídnou obchody, zkuste sedací soupravy na míru. Cenově nevychází o moc dráž, ale máte výhodu, že si vše vyberete sami a můžete si navolit třeba i libovolné rozměry nebo barvu.

 

Zdroj obrázku: Antoha713 / Shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno