lpg

Čím topit? To je otázka, která trápí mnoho domácností, kterým přišly první zvýšené faktury na plyn či elektřinu. Před dilematem ohledně topení stojí také všichni ti, co musí povinně vyměnit stávající kotel za ekologičtější variantu. Nabízí se LPG, což je zkapalněný ropný plyn, který se dodává v lahvích nebo v zásobnících, které jsou vhodné pro vytápění. Jaké možnosti propan butan nebo čistý propan nabízí?

Na vytápění rodinných domů i průmyslových hal

Otočit knoflíkem a užívat si během chvilky teplo? Čistý propan se nabízí k využití pro vytápění rodinných domů, podnikatelských objektů nebo zemědělských usedlostí. Použít lze ocelové 33kilogramové ocelové láhve, které se spojují až do počtu osmi kusů. Kromě toho jsou k uvážení nadzemní a podzemní zásobníky, které se doplňují jednou ročně za výhodné ceny. Jedná se o bezpečný a velmi efektivní způsob vytápění, výhodou je čistá energie bez dopadu na životní prostředí za přijatelné ceny.

Na chaty, na chalupy i při kempování

Menší 10kilová propanbutanová láhev najde využití také při vytápění nebo ohřevu vody na chatách či chalupách. Velmi oblíbené jsou nejmenší typy při kempování, kdy je ocení výletníci v karavanech i stanech, k tomu se dají připevnit k ohřívači nebo ke grilu. Na vařiči se tak během chvilky rozvoní kempem pravý buřtguláš nebo bramboračka s nasbíranými čerstvými houbami z okolních lesů. Výměna lahví je možná za naplněné v hobbymarketech, na čerpacích stanicích nebo ve stavebninách.

lpg

Při kutilství i do vysokozdvižného vozíku

Jaké další využití mají plynové bomby? LPG jako zdroj energie je čím dál oblíbenější při činnostech, které probíhají v lokalitách bez možnosti připojení k elektrické síti. Využívá se proto ve stáncích s občerstvením na venkovních kulturních akcích, při kutilství a na svařování, ale také jako pohon do horkovzdušných balonů, manipulačních, vysokozdvižných nebo golfových vozíků. Plynové bomby pomáhají též s ohřevem ve venkovních topidlech, kterými bývají osazeny terasy kaváren a restaurací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno