Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Realizace zahrad / Zahrada / První plot, potom dům

První plot, potom dům

kvalitní plot

Někdy se to tak říká. Plot zabraňuje vniku nezvaných hostů, ať už z řad lidí či zvířat. Určitě je symbolem celého domu. Ztrouchnivělé rozpadající se oplocení není vábné pro oko obyvatel i hostů. Vizitka majitele domu, to je plot. Nemusí obepínat jen domy, ale i zahrady a chalupy. Chrání a vymezuje vaše vlastnictví.

Změňte vzhled domu podle svého

Nebaví vás odhánět pobíhající psy a máte strach ze zlodějů? Pořiďte si kvalitní pevný plot a máte po starostech. Splní funkci ochrany a také zastíní váš majetek před okem kolemjdoucích a sousedů. Soukromí je dnes ceněno zlatem. Nemyslete jen na vzhled svého domu. K němu byste měli zvolit správný materiál, ze kterého si vyrobíte plot. Skutečně je z čeho vybírat.

Druhy plotů podle materiálu

Jaký plot, takový majitel. Malebná dřevostavba obehnaná obyčejným pletivovým plotem neladí ani za mák. Zato dřevěný kontrast dokonale sedí. Vše je odvozeno od finančních možností majitele a jeho vkusu. Oplocení není pro peněženku mizivým finančním zatížením. Vybírejte betonový, dřevěný, kamenný, drátěný plot či variantu z tvarovek. Úspěchy slaví i přírodní oplocení.

Klasická šance na úspěch

Rychlou montáž a finančně zdravou možnost slibuje drátěný plot. Lidé si ho vybírají hlavně díky lidové ceně. Jeho vzhled není nic moc, ale účel splní. Existují různá provedení, barvy i kvality drátěného plotu. Je náchylný ke korozi, proto se musí dobře ošetřit. K dostání je pozinkovaný, komaxitovaný či opatřený vrstvou plastu.

Moderní materiály vedou

Populární dřevěné oplocení pasuje zejména k dřevostavbám a chatám. Ekologický materiál potřebuje ovšem dobrou péči. Jeho životnost není navěky. Betonové ploty odolávají velmi úspěšně výkyvům počasí. Koupit je lze v různých úpravách a designově pěkných provedeních. Funkci ochrany splňují na jedničku. Kovové ploty patří k nejnákladnějším a nejkrásnějším. Dokazují vytříbený vkus majitele. Plastové oplocení je cenově přijatelné, stálobarevné a snadno se s ním pracuje.

Zdroj foto:shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky