hypotéka modrá pyramída

Hypoteční úvěry jsou oblíbenou formou financování bydlení. Díky současným příznivým úrokovým sazbám je hypotéka velice výhodný finanční produkt, který vám umožní pořídit si vlastní bydlení nebo provést jeho rekonstrukci bez toho, abyste museli mít našetřenou potřebnou částku. Aby se z vyřizování hypotéky nestala noční můra, je vhodné využít služeb finančního poradce, který vám pomůže projít celým procesem co nejjednodušeji a bez zbytečných komplikací. Zatímco většina z nás řeší hypotéku jednou za život, finanční poradce i několikrát týdně. Takže obrátit se na někoho, kdo se v dané problematice orientuje, vám ušetří starosti. Rozhodně však není nutné mít strach z procesu vyřizování hypotéky, budete-li mít po svém boku profesionála.

Jaké jsou možnosti?

K oblíbeným hypotékám patří Hypoteční úvěr KB. Hypoteční úvěr Flexibilní hypotéka můžete získat i bez toho, abyste měli cokoliv našetřeno – půjčit si můžete 100 % částky, kterou budete na pořízení bydlení potřebovat. Navíc můžete opakovaně předčasně splatit až 20 % z úvěru, snížit výši měsíčních splátek, uhradit mimořádné splátky bez poplatku, odložit počátek splácení nebo přerušit  splácení až na 3 měsíce! Splatnost Hypotečního úvěru KB si můžete přizpůsobit podle vašich potřeb v rozmezí od 5 do 30 let. Existuje několik dalších typů hypotéčních úvěrů, které si můžete sjednat u Modré pyramidy. Díky Hypotéce 2 v 1 si pořídíte rovnou i vybavení domácnosti. Hypotéka dozadu umožní zpětnou refundaci finančních prostředků, které jste již vynaložili do bydlení. Předhypotéční úvěr vám umožní financovat bydlení v situaci, kdy ještě nemáte nemovitost vhodnou k zástavě.

Vyřízení hypotéky začíná kontaktem s finanční společností, která pro vás připraví návrh smlouvy na míru, podle vašich potřeb a možností. Máte-li zájem o bližší informace o Hypotéčním úvěru KB, finanční poradci Modré pyramidy vám veškeré informace rádi poskytnou.

Co je důležité vědět?

Je dobré si uvědomit, že úroková sazba, která se u hypoték uvádí, bývá fixována na určité období. To znamená, že je poskytovatelem daného hypotečního produktu garantována po předem stanovenou dobu. V případě Hypotečního úvěru KB ve variantě Flexibilní hypotéka je úroková sazba fixována na 3 až 10 let nebo 15 let.

Máte tak jistotu, že vaše hypotéka bude po tuto dobu úročena velice výhodnou sazbou. Po skočení fixačního období vám poskytovatel hypotéky nabídne novou úrokovou sazbu, která bude odpovídat aktuální situaci na finančních trzích.

Se sjednáním hypotéky vám v případě Hypotečního úvěru KB pomůže finanční poradce. Díky tomu pro vás bude získání vlastního bydlení mnohem jednodušší. Navštivte internetové stránky Modré pyramidy a vyplňte kontaktní formulář pro získání bližších informací.

hypotéka modrá pyramída


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno