šedý přehoz na postel

Každé roční období má své kouzlo. Podzim je nádherný, barevný a s typickou atmosférou krátících se dní a předzvěstí nadcházející zimy. Dny mohou být slunečné, ale také ponuré, plné plískanic a přízemních mrazíků. Výzdobou interiéru můžeme přispět k dobré náladě a lépe se smířit s tím, že léto je už nenávratně pryč a Vánoce ještě daleko. Toto období v roce nám mohou zpříjemnit krásné podzimní bytové dekorace. Některé z nich dokážeme vyrobit sami, jiné se dají zakoupit třeba v e-shopu.

K podzimu patří barvy i vůně. Do bytu si je můžeme vnést pomocí dekoračních látek nebo vonných svíček a vosků. Vyzdobit si můžete celý dům a vůbec to nemusí vypadat nijak přeplácaně. Určitě nezapomeňte na podzimní věnec na dveře, vytvořený z listů, větviček, bobulí a sušených plodů. Podzimní barvy jsou odlišné od těch letních nebo jarních, více zemité a smyslné, určitě se jim nevyhýbejte. V ložnici využijete třeba tmavě šedý oboustranný pléd na postel, který bude vypadat dokonale s dekoračními polštářky. Přehozem nebo plédem můžeme výrazně pozměnit ráz místnosti a přitom je to metoda finančně nenáročná a rychlá.

vonná svička ve skleVonných svíček není nikdy dost a obzvláště na podzim nebo v zimě. Patří ke krásným a zároveň praktickým bytovým dekoracím. Nemusí zůstat jen u obyčejných svíček. V e-shopu habitat-cz.cz můžete zakoupit luxusní vonnou svíčku ve skle, která je opatřena praktickým víkem a hodí se i jako perfektní dárek. Jakmile svíčka dohoří, dá se sklenice dále použít.

Zajímavou variantou jsou vonné vosky. Jak je používat? Voní samy o sobě, takže je můžete položit třeba na okrasnou misku a užívat si jejich vůni. Určeny jsou ale primárně do aromalampy, při rozpouštění totiž dokážou provonět celý byt. Jakmile sfouknete svíčku v aromalampě, vosk ztuhne a dá se opětovně použít. Kromě dekoračních látek, keramiky, skla, polštářků a dalších dekorací jsou vůně neopomenutelnou součástí útulného domova.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

  1. Kromě koupených dekorací v obchodě, které jsou mnohdy zbytečně drahé, se dá najít podobná cesta i v přírodních tvoření. Najdeme spoustu plodů, barevných listů, jak lze náš domeček zpestřit. Je ale asi nadpoloviční většina moderních dekorací, které si doma prostě „nevykutíme“ a tak je třeba zavítat do obchodů, nebo zabrousit přes internet 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno