porcelánové zásuvky a vypínače

Lidé hledají originální bytové doplňky. Netouží po tuctové výrobě. Nespokojí se s málem. Spokojený zákazník je ochoten za požadované služby i produkty připlatit. Moderně žijící klienti prahnou po jedinečných designech, provedeních a barevných kombinacích. To platí nejen pro nábytek, vybavení, ale především pro bytové doplňky, jako jsou porcelánové zásuvky a vypínače.

Dejte na českou kvalitu

Poslední roky se preferuje česká výroba, tedy kvalita. Na výsluní se dostává poctivá práce, tradice a ojedinělé produkty. Experimentovat se rovněž vyplácí. Porcelánové zásuvky a vypínače se pyšní vřelým vzhledem, originalitou a hlavně dlouhou životností. Mnoho lidí si spojuje tyto porcelánové zásuvky s obdobím zvané retro. Tento nový proud je jiný, velmi osobitý, dekorativní a sexy. Výrobky jsou k dostání v mnoha tvarech, provedeních i cenových relacích.

Mít doma kousek pohody

Barevné porcelánové vypínače a zásuvky si našly v České republice své příznivce. Není divu. Ještě před pár měsíci byly k dostání jen v černé a bílé barvě s potiskem. Díla sériové výroby postrádala své kouzlo a dech ruky stvořitele. Černá a bílá barva patří jistě k trendy odstínům, ale nehodí se do všech interiérů. Lidé spíše preferují pastelové a jemné barvy. V neposlední řadě touží i po bohatě zdobených vypínačích a zásuvkách, které podtrhnou srdce harmonického prostoru.

Design na míru

Nová ruční výroba porcelánových vypínačů a zásuvek od české rodinné firmy slibuje 100 procentní originální vzhled a nápaditost. Kdo by nechtěl mít doma něco unikátního? Barevné hranaté či kulaté vypínače i zásuvky jsou na českém trhu k dostání ve 40 barevných škálách. Moderní domy si žádají i vřelé prvky. Pořízením porcelánové zásuvky a vypínače zdobeného zlatem se zpestří prostory bytu, zámku, kostela i luxusního hotelu. Pestře zdobené výrobky rukou zkušeného designéra osvobodí každičký pokoj v domě.

logo Mulier.cz

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Zdroj foto: reprofoto


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak to je pro mě novinka, ne že by jsem neznala porcelán, ale zásuvky? 😮 hmm.. to by mě vážně nenapadlo, ale proč ne? To opravdu jen tak někdo nemá! 🙂 Ale stejně bych asi raději zůstala u klasických barev přírody, třeba hnědé, jakoby s motivem dřeva, ty se mi hodně líbí.

  2. Porcelánové zásuvky osvěží interiér | Zateplení fasád - zateplení fasád, zateplení domu, zateplení podkroví Porcelánové zásuvky osvěží interiér | Zateplení fasád - zateplení fasád, zateplení domu, zateplení podkroví

    […] Porcelánové zásuvky osvěží interiér pochází z Blog magazín o bydlení a […]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno