Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Interiér / Koupelny / NEJNOVĚJŠÍ / Zařizujeme koupelnu snů

Zařizujeme koupelnu snů

jak zařídit koupelnu

Kvalitní vybavení i prostorové řešení koupelny bývá pro mnohé velkým otazníkem. Oslovení odborníka se jeví jako výborné řešení. Vše se samozřejmě odvíjí od finančních možností každé rodiny. Lidé kladou zbytečně vysoké nároky na design koupelny a opomíjejí praktickou stránku. Samotný výběr obkladů, barevného sladění a vzhledu sanity je opravdu oříšek.

Myslete dopředu a ušetříte!

Budování nové koupelny anebo předělávka té staré je jistě nákladná záležitost. Proto je dobré si rozmyslet, jak se budou stavební práce i výběr vybavení řešit. Myslete na barevnost, vhodné umístění okna, vany, umyvadla, toalety i topení. Tyto kroky se zdají být snadné, ovšem nejsou. Každé umístění má svá pravidla. Zařízení koupelny se odvíjí i od počtu osob, které ji budou používat. Rodina s malými dětmi upotřebí i dvě umyvadla. Měl by před nimi být dostatečně volný vstup, ideálně 90 na 60 centimetrů.

K čemu slouží koupelna?

Přemýšlejte o vzhledu a vybavenosti koupelny. Slouží hlavně ke komfortní úpravě zevnějšku. Pakliže disponujete větším prostorem, je možné myslet i na umístění relaxační rohové vany. Menší paneláková koupelna pojme vanu, umyvadlo, záchod i pračku. Záchod by měl mít vymezenou oddělenou místnost. Jeho součástí by mělo být jistě menší umyvadlo. Vždy je dobré myslet na to, co vám vyhovuje a co vlastně potřebujete.

Zdokonalte svou koupelnu

Umyvadlo patří mezi nejpoužívanější vybavení koupelny. V žádném případě by nemělo být umístěno v rohu. Dostatečný přístup bez sebevětších překážek je stěžejní. Dodržení 90 centimetrů šířky se jeví jako dokonalá možnost. Rukama se nejvíce oháníme, češeme se, čistíme si zuby a upravujeme se. Zavěšení ručníků a poličky pro ukládání toaletních potřeb se musí také pečlivě promyslet. Dostatečně velká koupelna slibuje i možnost umístění pračky, sušičky a nabízí prostor ke skládání a žehlení prádla.

Doplňky a barvy hrají prim

Koupelna není určena pro skladování nadměrného množství ručníků či osušek. Vlhkost vzniklá po sprchování nezmizí ani po důkladném vyvětrání. Koberečky před vanou představují jisté místo pro vznik bacilů a bakterií. Barevnému výběru se meze nekladou. Populárním odstínem zůstávají modrá, zelená anebo žlutá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby