svítidla cotton balls

Hořící vánoční stromky jsou již minulostí, neboť od obyčejných svíček a prskavek se dávno upustilo. V současné době jsou k dostání kvalitní světelné řetězy, které předchází menším vánočním katastrofám. Přestože vánoční svátky vypuknou až za necelé tři měsíce, je na čase přemýšlet nad dekoracemi a výzdobou.

Vánoce bez všudypřítomných svíček si nikdo z nás nedokáže ani představit. Stejně jako ve světě bydlení, tak i na trhu se světelnými řetězy se objevují nové trendy. Pakliže se vám nezamlouvají tradiční řetězy s malými různě barevnými svíčkami, podmaní si vás kouzlo dekoračních balonků CottonBalls.

Co je CottonBalls?

cotton ballsA co se pod tímto zdánlivě záhadným názvem skrývá? Ve své podstatě se jedná o lehké barevné balonky, které jsou přichyceny na světelný řetěz. Výrobce nabízí pestrou škálu barevných kombinací. Nespornou výhodou je široké využití, přičemž CottonBalls navodí příjemnou atmosféru v ložnici, poslouží jako tlumené světlo v dětském pokoji a nápaditě ozdobí vánoční jedličku. K dostání je CottonBalls s dvaceti či třiceti pěti balonky.

Průměr každého balonku je sedm centimetrů. Pokud sáhnete po variantě s dvaceti balonky, dostane se vám do rukou 240 cm dlouhá světelná část. Druhá varianta s třiceti pěti balonky je dlouhá 460 cm.

Kde CottonBalls koupit?

Chcete-li svému domovu vtisknout vánoční a příjemnou atmosféru už nyní, můžete si objednat balonky CottonBalls v internetovém obchodě KrasaProZeny.cz, kde se na vás těší dekorační osvětlení v hnědé, zelené, růžové, oranžové i žluté barvě.

Balonky CottonBalls se dají využívat po celý rok, tudíž nemusíte jejich krásu přes rok skrývat. Stačí je umístit na správné místo a barevně sladit s celou místností. V bytovém designu se fantazii meze nekladou a tímto heslem byste se měli řídit.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

  1. Super světýlka! 🙂 Jsou nesmírně krásné, intimní a citlivé. Určitě se najde spousta míst, kde by se daly využít i mimo stromeček 😉 super nápad pro osvětlení dětského pokoje! 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno