boxy na nářadí

Snadno v zápalu práce naděláte nepořádek? Šílíte, když nemůžete něco najít? Pokud věci nemají své místo, mění se milovaná dílna v džungli chaosu.

V tomto článku vás seznámíme s důmyslnými úložnými systémy. Je jen na vás, který si z široké nabídky na trhu vyberete. Vytvořte si dílnu, ve které najdete nářadí hned napoprvé.

Organizér: Pořádek, kam se podíváš

organizér na nářadíPod pojmem organizér si jednoduše představte skříňku s průsvitnými šuplíky. Má tu výhodu, že ji můžete umístit na zeď. Díky ní budete mít dokonalý přehled o spojovací technice. Nenajdete lepší uložiště na šroubky, vrtáky, hmoždinky nebo matky než jsou organizéry. Není to vyloženě nutné, ale pro větší přehlednost doporučujeme polepit zásuvky popisky. Jediný pohled postačí k nalezení požadované velikosti spojovacího materiálu.

Boxy na nářadí: Jednoduché řešení do malých bytů

Pořízením boxu uložíte chytře nářadí na jedno místo. Kutilové si je oblíbili pro svou flexibilitu. Přenosné kufříky můžete vzít kamkoli s sebou. Některé svým provedením kombinují box a organizér. To znamená, že nabízí jak prostor pro drobotiny, tak místo pro uložení kompaktního nářadí. V praxi oceníte, že jsou boxy na nářadí uzavíratelné. Ty nejlepší navíc odolávají vodě.

box na nářadí

Brašny přes rameno: Nářadí vždy po ruce

brašny přes rameno na nářadíBrašny už dávno nejsou doménou jen instalatérů nebo topenářů. Hodí se pro všechny kutily, kteří vyráží do terénu. Výrobci myslí na pohodlí uživatelů a četné modely navrhují s nastavitelným popruhem. Nářadí tak můžete pohodlně nést na rameni. Dnes už najdete v nabídce batohy, kde je nářadí ve vzpřímené poloze a přenáší se ještě pohodlněji. Brašny na nářadí poskytují dokonalý přehled, spoustu kapes a přihrádek. Jako bonus uvádíme, že brašny velmi dobře vypadají. Kdo by nechtěl udělat dojem na zákazníky nebo kolegy v práci?

 

Pojízdné boxy: Nejpohodlnější způsob přepravy

pojízdný box na nářadíMobilní pracoviště představuje profesionální řešení, které najde uplatnění i ve větší domácí dílně. Vejde se do nich spousta velkého nářadí. Pojízdné boxy vytváří pracovníkům kompletní zázemí, ať jsou kdekoliv. Horní díl je obvykle odnímatelný, spodní box překvapí velkorysým prostorem. K tomu všemu najdete v těle praktické zásuvky. Rukojeť je zasouvací, takže se vám box bez problému vejde i do auta.

Opasky: Stylově jako kutil Tim

opasky na nářadí

Opasky nemají se skladováním nářadí zdánlivě nic společného, přesto jsme je do našeho výčtu zařadili jako zajímavý pracovní doplněk. Určitě stojí za pozornost, protože při práci poskytují pohotový přístup ke všemu potřebnému. Prostě na sebe navěsíte, co potřebujete. Klíče, šroubováky aj. máte na dosah ruky bez ohýbání. Komu by nestačily opasky a pouzdra, tomu vyhoví montérská vesta s velkým množstvím kapes.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno