stín

Léto může být pro obyvatele podkrovních bytů nebo domů výzvou. Sluneční paprsky praží do střechy s neuvěřitelnou intenzitou, což způsobuje nadměrné zahřátí a nepohodlí. Naštěstí však můžete mít ve svém boji s letním horkem spojence – stín. Ale jaké stínění si vybrat? Existuje hned několik základních možností: 

  • žaluzie, 
  • rolety, 
  • záclony. 

Žaluzie 

Jedním z nejběžnějších řešení pro stínění podkrovních prostor je instalace žaluzií. Dostupné v různých materiálech a stylech, žaluzie dokáží efektivně regulovat množství světla a tepla, které vstupuje do vašeho podkroví. Vertikální nebo horizontální žaluzie můžete snadno přizpůsobit tak, aby byly buď zcela zavřené, nebo poloopuštěné, a tím dosáhnout optimálního stínění. 

Klasické rolety 

Rolety jsou skvělým řešením pro podkrovní místnosti. Jsou jednoduché na instalaci, a dokážou značně omezit pronikání slunečního tepla do vašeho prostoru. Dostupné jsou v různých barvách a vzorech, což vám umožní vybrat takové, které zapadnou do designu vašeho podkroví. 

Stínící plisované rolety 

Pro ty, kteří preferují elegantnější vzhled, mohou být plisované rolety atraktivní volbou. Tyto rolety mají speciální tvar, který jim umožňuje skvěle stínit a zároveň vypadat stylově. Plisované rolety existují v různých provedeních, od průhledných po úplně zatemňující, takže můžete zvolit, co vám nejvíce vyhovuje. 

Různobarevné záclony 

Pokud hledáte možnost, jak do vašeho podkroví vnést více barevného života, můžete zvolit různobarevné záclony. Pořídit záclony na střešní okna je zajímavou možností, která bude v interiéru vypadat skvěle, a přinesou příjemný stín. Zvolte takové barvy a vzory, které budou ladit s celkovým designem vašeho podkroví. 

Venkovní markýzy 

Pokud máte terasu nebo balkon ve svém podkroví, může být instalace venkovní markýzy skvělým řešením. Markýzy chrání před sluncem, deštěm a větrem, a zároveň dodají vašemu exteriéru eleganci. Nejefektivnější venkovní roleta na střešní okno bude nejen kvalitní, ale také stylová. Můžete si vybrat z manuálních nebo automatických markýz, které se ovládají na dálku. 

 

Zdroj obrázku: Artazum / Shutterstock.com 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno