osvětlení

Výběr vhodného osvětlení se může stát pro neznalého člověka pořádným oříškem. Nechte si poradit, jaké osvětlení je vhodné do konkrétních místností a jaké nejvhodnější umístění světel. Lustry, lampy i nástěnná a bodové svítidla dokonale doplňují celkový dojem a především pocit z interiérů vašeho domova i kanceláře. Nepodceňujte proto jejich výběr a inspirujte se.

Správný výběr osvětlení

Podstatnou část svého života stráví lidé v kancelářích či ve svých bytech nebo domech. Příjemný pocit z dobře a příjemně osvětlených interiérů není těžké vykouzlit pomocí vhodných svítidel, jejich barvy světla i designovém provedení.

Lustry a závěsná svítidla

Každá domácnost disponuje místností pro společná jídla během dne, kdy se rodina sejde u jednoho stolu. Takový stůl potřebuje kvalitní a dostatečné osvětlení v podobě lustru nebo závěsného svítidla. Stejně tak kavárny nebo kuchyňky ve firmách nabízejí prostory pro pohodové popíjení kávy a čaje nebo konzumaci jídla. V těchto interiérech jsou lustry a závěsná svítidla nejlepší volbou. Délku zavěšení svítidla lze snadno nastavit a případně upravit podle konkrétních požadavků.

Stropní svítidla

Interiérová stropní svítidla najdete v útulných hotelových halách či chodbách, kterými se pyšní hoteliéři. Stropní osvětlení je ideální také pro rodinné domy a byty, především do kuchyní, ložnic nebo koupelen a toalet. Využití stropní svítidla najdou i ve vstupních halách a chodbách bytů a domů.

Nástěnná světla

Nástěnná svítidla disponují menšími rozměry a jsou ideální i do menších prostor, jako jsou koupelny, toalety nebo domácí chodby. Nabídka nástěnných svítidel je velice široká a vybere si z ní každý milovník jasného světla i designu. Výrobci nástěnných svítidel nabízí i menší varianty pro kombinaci velkého svítidla s několika dalšími menšími kousky.

Bodová světla

Velmi dobře známá bodová světla si oblíbili všichni milovníci jemného a zároveň kvalitního osvětlení. Bodová světla neruší příjemný pocit v interiéru a nabízí unikátní vlastnosti pro osvětlení. Bytoví architekti si rádi hrají s několika stejnými svítidly v jedné místnosti a vytvářejí tak útulné interiéry v domácnosti i kanceláři.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno