vliesové tapety

Možná vás v brzké době čeká stěhování do nového, nebo uvažujete nad renovací stávajícího prostoru. Oživení každého interiéru, příjemnou atmosféru i efektní designový prvek zajistí vliesové tapety.

Není tapeta jako tapeta

Kdo má v paměti tapetování v bytech před více než třiceti lety, kdy se používaly staré papírové tapety, jejichž lepení byl boj téměř o život a v případě strhávání se jednalo o práci takřka nemožnou, zřejmě nechce o tomto způsobu bytové dekorace již nikdy slyšet. Byla by to však škoda, vliesové tapety s těmi starými nemají opravdu nic společného. Jsou vyrobeny z buničitých a syntetických vláken, jsou tedy jakousi netkanou textilií.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Je to velmi jednoduché

Na tapetování se už nemusíte sáhodlouze psychicky ani technicky připravovat. Stačí vybrat ten správný vzor, koupit lepidlo a držet se pokynů, které uvádí výrobce. Ve stručnosti to probíhá tak, že lepidlo naneseme na zeď pomocí válečku a následně na ni lepíme tapetu. Čtyři šikovné ruce si s tím většinou bez obtíží poradí. Kdykoliv budete chtít změnu, není nic jednoduššího, než tapetu snadno a v jednom kuse strhnout. Zeď je pak ihned připravena na další zkrášlování.

Jaké jsou výhody vliesových tapet?

Kromě zmiňovaného jednoduchého nalepování a sundávání patří mezi hlavní přednosti vliesových tapet nekonečná paleta všemožných dekorů a vzorů v nejrůznějších barevných odstínech. Hodí se do každého interiéru od předsíně přes obývací pokoje, dětské pokojíčky, ložnice i pracovny. Mohou se libovolně kombinovat s malbou a nanášet na nejrůznější povrchy. Dlouhá životnost a vysoká odolnost materiálu patří mezi další velké výhody. Tapety jsou otěruvzdorné, omyvatelné, dokáží tlumit zvuk i izolovat od chladu, současně jsou prodyšné, nevznikne tak pod nimi plíseň. Hodí se tedy třeba na chladné severní stěny i jako dekorace a izolace v jednom k dětským postýlkám. Praktické i hezké zároveň jsou v předsíních za věšáky, kde chrání zeď a současně vítají příjemným vzhledem všechny příchozí. Dokáží oživit a ozvláštnit jakýkoliv prostor ať už preferujete modernu či klasiku.

Kdykoliv se rozhodnete pro změnu, není nic jednoduššího, než vybrat novou tapetu a pustit se s chutí do práce. Výsledek bude jistě stát za to!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno