potisk
Zdroj: Andrey_Popov / Shutterstock.com

V době, kdy je možné koupit prakticky cokoliv, pokud víte, kde hledat, je daleko těžší uspět s novým produktem na trhu. Už nestačí, aby si dobře plnil svoje funkce, ale musí být zároveň také něčím zcela unikátní a originální, aby doslova vystupoval z řady. Jen tak máte šanci, že váš produkt zaujme a najde si i na přeplněném trhu své zákazníky, kteří budou ochotni za něj zaplatit své těžce vydělané peníze.

Jedinečný design je nezbytnost

Ale jak takový unikátní produkt vytvořit? Musí se odlišovat něčím, co je patrné na první pohled, tedy designem. Vzhled výrobku je dnes důležitější než kdy dřív. To, co je líbivé a nápadité, se jednoduše prodává – a to platí jak u oblečení, tak i u vybavení pro domácnost nebo třeba sportovního náčiní.

Vsaďte na potisk

Jak produktu dodat jedinečný design? Řešením může být vlastní potisk. Pak už jen stačí mít dobrý nápad, šikovného grafika a také multifunkční 3D termolis na potisk a máte vyhráno. Pravdou je, že za vlastním produktem je spousta práce a ani potisk není zrovna snadná a levná záležitost. Na druhou stranu jednorázová investice do vhodného přístroje se vám při úspěchu produktu mnohokrát vrátí – a pokud plánujete ve výrobě pokračovat, tím lépe.

Při výběru vhodného stroje se soustřeďte především na to, co se chystáte tisknout. Bude-li to jen oblečení, vystačíte si s lisy na potisk textilu. U jiných výrobků se možná vyplatí koupit multifunkční přístroj, který vás poté nebude zbytečně limitovat svými omezeními.

Na kvalitě se nevyplácí šetřit

Ať už chcete potiskávat cokoliv, pamatujte, že nejdůležitější není jen samotný vzhled, ale také kvalita provedení. Musíte počítat s tím, že potisknutý textil se bude pravidelně prát, nádobí se bude denně mýt a jiné výrobky zase mohou být vystaveny vlhkosti, špíně nebo dalším nástrahám. A pokud nebude potisk kvalitní, nevydrží ani pár týdnů – takový výrobek si pak logicky lidé již podruhé nekoupí, anebo vám jej v horším případě budou hromadně reklamovat a žádat zpět peníze. Vsadit na kvalitu se tedy vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno