Jste zde:  / Bazény / NEJNOVĚJŠÍ / Zahrada / Tip, jak si užít ještě větší komfort na terase rodinného domu!

Tip, jak si užít ještě větší komfort na terase rodinného domu!

luxusní vířivky

Snažíte se v létě trávit maximum volného času mimo svůj dům na čerstvém vzduchu? Vytvořili jste si pro tyto účely u domu elegantní terasu, která slouží jako zahradní posezení a relaxační koutek? Chtěli byste si užívat ještě větší komfort, než je jen sezení na zahradním nábytku nebo odpočinek v lehátkách? Jestli ano, máme pro vás tip, čím ještě vybavit terasu.

Největší relaxace je ve vodě!

Lidské tělo i mysl si nejlépe odpočinou a zregenerují při pobytu ve vodě. Ve vodě se uvolňují svaly po těžkém pracovním dnu a uvolníte také svou mysl. I na terasách rodinných domů mohou být vířivé vany a dokonce i bazény. Stačí jen vybrat správný tvar a typ. Jaké vířivky nebo bazény se na terasy hodí?

U vířivek záleží na kvalitě provedení

Vířivky na terasách u rodinných domů už zdaleka nejsou výjimkou. Stále častější volbou jsou vířivé vany – zapuštěné nebo obezděné vířivky. Jsou sice nákladnější na pořízení a složitější na usazení, ale mnohem odolnější a komfortnější než nafukovací vířivky. Mezi nejkvalitnější značku vířivých van celosvětově se řadí americké produkty Artesian Spas. Předností této značky je vysoce kvalitní a odolný materiál pro konstrukci vířivek, maximální komfort díky originálně řešeným tryskám a až 12 let záruky.

Když bazén, tak nerezový

I v případě bazénů na terasu máte na výběr z několika možností. Nejlevnějším druhem jsou pochopitelně nadzemní nafukovací bazény. Ty zároveň přináší nejmenší komfort a jsou nejméně odolné. Vhodnou volbou na terasy jsou zapuštěné bazény, ideálně z nerezu. Nerezové bazény mají prakticky neomezenou životnost a jsou poměrně snadné na realizaci. Snadno se čistí a mají minimální nároky na údržbu.

Navíc někteří výrobci jsou schopni nerezovým bazénům dávat některé nadstandardní funkce jako například proudění, světelné a zvukové efekty, vyhřívání vody v některých částech, vytvoření relaxační zóny, hydromasážní trysky, vodní děla a další. Specializovaného výrobce nerezových bazénů najdete například na stránkách virivkysauny.cz.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Skupina AZET média

loga

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2017 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky