Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Služby / Legislativní podmínky bezpečnosti práce jsou stále přísnější

Legislativní podmínky bezpečnosti práce jsou stále přísnější

ochrana zdraví při práci

Podnikáte v oblasti stavebnictví? Úklidových prací? Vedete účetní firmu a vaši referenti jen sedí v kanceláři? Nebo snad často organizujete školení různě po republice? To je vlastně jedno. Ať zaměstnáváte lidi v jakémkoliv oboru, vztahuje se na vás nutnost bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovišti (BOZP).

Zorientovat se je problém

Rozdíly tu ovšem jsou: především se liší podmínky, které musíte svým pracovníkům v jednotlivých oblastech zajistit. V kancelářích se z těch praktických záležitostí obzvlášť teď v létě jedná hlavně o teplotní rozmezí, v němž se musí kancelářské klima pohybovat. V méně sedavých zaměstnáních je pak potřeba si ohlídat všechna praktická nebezpečí, která by zaměstnancům mohla hrozit – typicky se jedná o nezabezpečené velké stroje.

Všichni zaměstnanci, kteří by měli být řidiči služebního auta (například služební cesta za klientem), musí absolvovat povinné školení řidičů referentů. Nevyhnou se ani školením bezpečnosti práce a požární ochrany. To vše musí zajistit zaměstnavatel – není toho málo.

Pomoc vám obstará jediná firma

Naštěstí vás nutně nemusí čekat čtení zákonů a sepisování dlouhých seznamů, co všechno musíte zajistit a udělat dřív, než by se na vaše pracoviště třeba vydala kontrola nebo se dokonce skutečně někomu něco stalo. O to se za vás může postarat společnost Civop. Ta se v oblasti bezpečnosti práce pohybuje již téměř 25 let, a tak má dokonalý přehled o všech legislativních podmínkách a změnách. Spolupráce s Civopem je pro vás nejjednodušší způsob, jak se ujistit, že s vaší bezpečnosti práce je všechno v pořádku.

Civop se pyšní výborným softwarovým vybavením, které vám jednak umožní stav věci trvale sledovat, ale také například využít pro vaše zaměstnance služeb e-learningu. A když to může být takhle jednoduché, asi není nač čekat…


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Skupina AZET média

loga

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2017 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky