osvětlení svítidla

Ložnice mnohdy patří k poměrně podceňovaným místnostem v našich bytech. Také vám občas slouží jako odkládací prostor pro vše možné, protože „to přece nikdo nevidí“? Neměla by, jinak se tu nebudete cítit ani trochu dobře.

Jak si připadat v ložnici útulněji?

Rozhodně byste si měli odpustit sem jen tak postavit sportovní vybavení, které zkrátka není kam uklidit. Vyhraďte mu vlastní prostor ve skříni, ukryjte ho pod postel. Jinak vás večer bude před usnutím neuspořádané prostředí rozptylovat a spolehlivě vám zabrání v tom klidně usnout a dost si během noci odpočinout.

Nezbytností pro dokreslení dostatečně příjemné atmosféry večer před spaním je i správné osvětlení. A jak si takové ideální světlo do této místnosti zvolit?

Na co si dát pozor při osvětlování ložnice?

Rozhodně se nevyplatí tento atribut podcenit hlavně tehdy, pokud se jedná o místo, kde si každé ráno vybíráte oblečení. Vaše ložnice by však měla být svým barevným laděním velmi jemná a toto dvojnásob platí pro její osvětlení, rozhodně se vyhněte ostře studené bílé, té se jinak říká taky cool white a hodí se spíš k nasvícení pracovních ploch třeba v kuchyni. Ideální variantu tak představuje do ložnice zejména klasické bodové svítidlo. Jeho výhodou je, že jej můžete libovolně polohovat.

V případě, že chcete víc světla, natočíte si jej k sobě, v tom případě navíc potřebujete neprůhledné stínidlo, aby vás bodovky nepříjemně neoslňovaly. Pokud chcete jen méně intenzivní světlo pro zmírnění kontrastu mezi svítící obrazovkou TV nebo počítačového monitoru a večerní tmou v místnosti, postačí vám slabší zdroj a můžete ho naopak od sebe odklonit. Současně tak ani nemusíte rušit například spícího partnera.

V neposlední řadě je pochopitelně důležitý i estetický dojem. Interiori pro vás proto má širokou škálu bodových svítidel v mnoha různých stylech, která se hodí do každého interiéru. Ať už jej chcete pojmout moderně nebo vás více láká útulný styl venkova, který připomíná bydlení babiček. Případně je můžeme s pomocí těch zapuštěných poněkud vizuálně potlačit, hodí se tak i do menších místností, kde na sebe nebudou strhávat přílišnou pozornost.

Vyzkoušejte špičkové produkty Interiori

Nejste-li si potřebným počtem nebo vhodným typem osvětlení přesně jisti, poradíme vám, vybraný výrobek odvezeme až k vám domů a zároveň provedeme i odbornou montáž. Případně můžete zavítat i do naší pražské prodejny, kde vám poskytneme pomoc při výběru osobně a v showroomu si sami produkty prohlédnete. Připravili jsme pro vás širokou nabídku luxusního moderního sortimentu od světových dodavatelů například z Itálie, kteří zaručují dlouhou životnost, kvalitu a úžasnou variabilitu.

logo interiori.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Osobně si myslím že LEDKY zcela právem nahrazují ostatní druhy svítidel.A jestli někdo tvrdí že nesvítí pravděpodobně jen zvolil špatnou náhradu za dosavadní osvětlení.Lidi zatím o nich moc neví ale to jsem moc rád.Jde o výbornou příležitost k obchodu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno