více dilné obrazy na zeď

Styl bydlení je odrazem osobnosti každého člověka. Právě proto je byt každého z vás trochu jiný. Někdo má rád historizující styl, jiný dává přednost moderně, třetí miluje dřevo. Každý má právo zvolit si takovou podobu bydlení, která mu bude vyhovovat. Důležitou součástí obytných prostor je i výzdoba stěn. Můžete zde dát průchod své fantazii a pocitům.

Proč sáhnout po plátně?

Záleží jenom na vás, jakou formu výzdoby zvolíte. Mohou vás inspirovat vícedílné obrazy na plátně, které patří mezi skutečně zajímavá díla. Nabízejí různé motivy od stromů a květů přes jídlo a nápoje až například po lidi. Proč sáhnout právě po plátnech, když je i tolik jiných možnost?

  • Plátno působí na stěně nadčasově
  • Ceny tištěných obrazů a děl na plátně už jsou srovnatelné, proto odpadá finanční otázka
  • Autory ručně malovaných obrazů na plátně jsou skuteční umělci, součástí vašeho bytu nebo i kanceláře se stane skutečné umělecké dílo

Hledejte skryté významy abstrakce

Možná vám budou připadat realistické obrazy příliš jednoduché a prvoplánové. I v takovém případě ale máte z čeho vybírat. V ohnisku vašeho zájmu se může ocitnout abstraktní obraz na stěnu, který bude vyjadřovat nějaký pocit nebo náladu, s níž souzníte. Můžete v abstraktním umění hledat různé skryté významy a odkazy. Každý si v nich najde to své. Nemusí mít jednoznačný výklad.

Nebojte se ani vícedílných obrazů

Hledáte-li na stěnu vašeho bytu nebo kancelářských prostor moderní prvek, který ji oživí, potom je prodej obrazů na stěnu tou pravou nabídkou pro vás. Rozhodovat se můžete mezi jedno a vícedílnými obrazy. Máte-li například v celém prostoru velkou dominující stěnu bez nábytku, stojí za to popřemýšlet o zavěšení vícedílného obrazu, který rozzáří celou místnost. Musíte ale na něj brát ohled i při výběru dalších interiérových prvků, aby se efekt jeho působení s něčím nepřebíjel.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno