Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Služby / Legislativní podmínky bezpečnosti práce jsou stále přísnější

Legislativní podmínky bezpečnosti práce jsou stále přísnější

ochrana zdraví při práci

Podnikáte v oblasti stavebnictví? Úklidových prací? Vedete účetní firmu a vaši referenti jen sedí v kanceláři? Nebo snad často organizujete školení různě po republice? To je vlastně jedno. Ať zaměstnáváte lidi v jakémkoliv oboru, vztahuje se na vás nutnost bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovišti (BOZP).

Zorientovat se je problém

Rozdíly tu ovšem jsou: především se liší podmínky, které musíte svým pracovníkům v jednotlivých oblastech zajistit. V kancelářích se z těch praktických záležitostí obzvlášť teď v létě jedná hlavně o teplotní rozmezí, v němž se musí kancelářské klima pohybovat. V méně sedavých zaměstnáních je pak potřeba si ohlídat všechna praktická nebezpečí, která by zaměstnancům mohla hrozit – typicky se jedná o nezabezpečené velké stroje.

Všichni zaměstnanci, kteří by měli být řidiči služebního auta (například služební cesta za klientem), musí absolvovat povinné školení řidičů referentů. Nevyhnou se ani školením bezpečnosti práce a požární ochrany. To vše musí zajistit zaměstnavatel – není toho málo.

Pomoc vám obstará jediná firma

Naštěstí vás nutně nemusí čekat čtení zákonů a sepisování dlouhých seznamů, co všechno musíte zajistit a udělat dřív, než by se na vaše pracoviště třeba vydala kontrola nebo se dokonce skutečně někomu něco stalo. O to se za vás může postarat společnost Civop. Ta se v oblasti bezpečnosti práce pohybuje již téměř 25 let, a tak má dokonalý přehled o všech legislativních podmínkách a změnách. Spolupráce s Civopem je pro vás nejjednodušší způsob, jak se ujistit, že s vaší bezpečnosti práce je všechno v pořádku.

Civop se pyšní výborným softwarovým vybavením, které vám jednak umožní stav věci trvale sledovat, ale také například využít pro vaše zaměstnance služeb e-learningu. A když to může být takhle jednoduché, asi není nač čekat…


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky