nábytek pro dílny

Dílenský nábytek je speciální kategorií v oblasti nábytkové výroby. Jsou kladeny vysoké nároky obzvláště na funkčnost, technické parametry a kvalitu zpracování. Nicméně dílenský nábytek nesmí ztrácet na estetické hodnotě. Uplatnění nachází ve výrobních halách, dílnách a skladech. Chladný kov je moderní, v čem nás stále častěji utvrzuje dnešní architektura.

Dílenské stoly

Pracovní dílenské stoly jsou k dostání v několika variacích. Vysokou stabilitu slibují modulární dílenské ponky s praktickými kontejnery. Pakliže budete pracovní stůl často přemisťovat, hodí se vám obzvláště mobilní dílenský ponk vybavený kolečky. Desky jsou vyrobeny z masivního tvrdého dřeva. Pracovním ponkům náleží také celá řada příslušenství – závěsné panely, závěsné police, stojiny pro zadní stěny, plastové boxy, roletové nástavce či závěsný program nářadí.

Dílenské skříně

Nenahraditelnou součástí dílen a průmyslových provozů jsou bezpochyby dílenské skříně, jež mohou mít křídlové, posuvné či roletové zavírání. Dveře jsou buď plné, nebo skleněné, zde záleží na vašich požadavcích. Dílenské skříně slouží k ukládání chemikálií a potřebného nářadí. Nechybí ani boxová skříň vhodná pro uskladnění náhradních dílů. Velké oblibě se těší zásuvné dílenské skříně, které pojmou šrouby, matky a další drobné příslušenství. V prostorách dílny hrají nezastupitelnou roli dílenské vozíky, s nimiž je možné snadno manipulovat.

Sortiment skříní je nezbytný také v šatnách. Kovové šatní skříně nabízí dostatek prostoru pro uschování osobních věcí zaměstnanců. Nicméně tyto skříně jsou ideálním řešením i v mateřských a základních školách.

Kvalitní dílenský nábytek

V nábytkovém průmyslu působí společnost POLAK CZ s.r.o., která se specializuje na výrobu dílenského nábytku. Disponuje moderními závody s automatizovanými výrobními linkami. Tato firma má své vlastní vývojové oddělení, díky čemuž na trhu neustále představuje novinky a inovace. Jelikož má tento významný výrobce vybudovanou síť obchodních partnerů i v zahraničí, kvality dílenského nábytku oceňují i daleko za hranicemi ČR.

Foto: shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno