aa
Jste zde:  / Developerské projekty / NEJNOVĚJŠÍ / Reality / Petrské Náměstí – rezidence s kvalitou a komfortem v Praze

Petrské Náměstí – rezidence s kvalitou a komfortem v Praze

rezidence Petrské náměstí

Toužíte po luxusní nemovitosti v Praze, nebo hledáte komfortní byt přímo v jejím centru. Zajímají vás nové byty, které by vám poskytly nadstandardní a nadčasové bydlení, komfort a skvělé zázemí? A slyšeli jste již o rezidenci Petrské náměstí, která nabízí 3 prostorné byty, lákající nejen svou užitnou plochou, terasou nebo skvělým výhledem na romantickou Prahu, ale také vlastním parkingem a velmi atraktivním interiérem?
Výstavba developerského projektu Rezidence Petrské náměstí byla zahájena v lednu 2014 a dokončení je plánováno na červenec 2015. Architektura projektu je citlivě zasazena do secesního domu a díky modernímu nadčasovému řešení interiéru (chlazení, podlahové vytápění, inteligentní systém řízení energií a ovládání bytu) kombinuje to nejlepší z historické architektury a moderního interiéru. V současnosti navíc dochází k rekonstrukci celého secesního domu a také k vestavbě dvou panoramatických dvorních výtahů.

Lokalita poskytuje skvělé zázemí

Rezidence Petrské náměstí je, jak již z názvu projektu vyplývá, situována na Petrském náměstí a nachází se tedy na Praze 1, která leží přímo v samém srdci Prahy. Vyniká tak dostupností městské hromadné dopravy a skvělou občanskou vybaveností okolí, ve kterém najdete malé obchůdky i OC Palladium, veškeré potřebné služby, volnočasové vyžití i parky přinášející odpočinek.

Rezidence nabízí nové byty na prodej

rezidence petrské náměstí

V rámci projektu jsou nabídnuty 3 nové byty na prodej, které se nacházejí ve 4. a 5. patře secesního domu. Užitná plocha bytů se pohybuje od 135 m2 až po 300 m2. K bytům navíc patří obytné galerie a střešními terasy poskytující uchvacující výhled na Prahu. Nové byty na Praze 1 disponují 1 až 2 parkovacími místy a vlastním sklepem.
Byty jsou nabízeny v provedení Shell & Core (bez povrchových úprav a bez elektroinstalačních koncových prvků či sanitární techniky). Následná úprava proběhne na přání klienta.

Asten Property

Prodejcem projektu je společnost Asten Property, jejíž zakladateli jsou Vladan Hájek a Jiří Gajdošík. Společnost poskytuje služby developerům i klientele hledající luxusní byty. Nabídku společnosti charakterizuje Villa Gradini v pražské Troji či unikátní byt v Pařížské ulici. Asten Property spolupracuje se značkou Porsche a kromě prodeje bytů vám zajistí i veškeré právní služby, odhad ceny nemovitosti, zpracování odhadu výnosu při investičním nákupu, poradenství a realizaci v oblasti architektury a mnoho dalších profesionálních služeb.

Foto: petrskenamesti.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení