prodejna Hecht

Česká společnost HECHT MOTORS, jeden z největších výrobců a prodejců zahradní i dílenské techniky v Evropě, otevřela v sobotu 21.10. ve Zlíně na adrese Nábřeží 5574,
svou další, již 23. prodejnu v České republice. Během měsíce bude následovat také otevření třetí prodejny na Slovensku, v Ružomberoku, Bystrická cesta 182/49. Při této příležitosti jsme připravili několik otázek pro Jana Libánského, marketingového manažera společnosti HECHT MOTORS.

Jak byste firmu krátce představil?

hechtHECHT je ryze česká firma. Téměř čtvrt století vyrábíme kvalitní zboží, které odpovídá nejen potřebám zákazníků, ale také splňuje všechny náležitosti daných směrnic posuzujících bezpečnost výrobků prodávaných v zemích EU.
Začínali jsme s kompletní nabídkou zahradní techniky, a tu jsme postupně rozšířili o sortiment dílenského nářadí a zahradního nábytku. Při vývoji a výrobě vycházíme z vlastních letitých zkušeností, zkušeností naších zákazníků a zároveň moderních technologických postupů. Nejsme jen výrobci a prodejci, ale přinášíme kompletní řešení celé zahrady a dílny. Dnes s produkty vyráběnými pod vlastní značkou HECHT přesahujeme i do úplně jiných segmentů, než ze kterých nás zákazníci znají.

Můžete tyto segmenty specifikovat?

Vyrábíme například akumulátorové čtyřkolky, které jsou tiché, bez emisí a neprodukují výfukové zplodiny. Portfolio našich výrobků jsme rozšířili také o atraktivní elektrokola. A ne ledajaká: Vyrábíme praktický speciál do města – „skládačku“ COMPOS, která se hodí třeba na cesty do práce, na schůzky či do školy. Dalším zajímavým speciálem je outdoorové elektrokolo GRIMIS vyvinuté pro sport a dlouhé výlety do přírody. Mohli bychom mluvit i o řadě dalších produktů, jakými jsou grily na uhlí i plyn, nadzemní bazény s příslušenstvím či dětská elektrická auta a dětské motorky známých značek, kde je společnost HECHT právoplatným držitelem licencí k používání jmena i designu přímo od centrál výrobců! Tzn. že naše auta a motorky skutečně končí u malých řidičů a nikoliv v drtičce zabaveného zboží.

Vraťme se k zahradě a dílně. Co je u zákazníků oblíbené? Čím se lišíte od řady jiných výrobců?

Silnou zpětnou vazbu vnímáme například u našich konceptů akumulátorové kompatibility. To znamená, že s jedním akumulátorem lze používat celou širokou řadu zahradních strojů. V praxi to pak vypadá tak, že na jaře začnete kypřit záhonky akumulátorovým kultivátorem, ale po ukončení prací jej začnete používat v provzdušňovači, protože každý chce mít krásný trávník. A když tráva po jarní vertikutaci začne růst, využíváte akumulátor v akumulátorové sekačce. A ten samý akumulátor, ve chvílích, kdy nesekáte trávu, využijete v plotostřihu, aby živý plot vypadal, tak jak má, můžete si s ním v akumulátorové řetězové pile připravit krbové dříví, na podzim anebo ve fukaru kombinovaném s vysavačem uklízet listí. A toho, kdy by pochyboval o možnosti praktického využití akumulátoru v době první sněhové nadílky asi překvapím stejně poháněnou sněhovou frézou.

Nejinak je tomu u dílenského akumulátorového nářadí.
Zákazníci tak akumulátor plně využijí po celou sezónu, takže zbytečně nedegeneruje a nezkracuje se jeho životnost. Nemalým bonusem je to, že při koupi dalšího nového stroje nebo nářadí se do ceny nepromítá stále znovu cena nabíječky a akumulátoru.

Jak na tom jste v oblasti exportu?

hecht technika

Výrobky exportujeme do více než třiceti zemí, a to například Velké Británie, Francie, Itálie, Nizozemska, Belgie, Švýcarska, Irska, Španělska, Ukrajiny či také Alžírska nebo Egypta.
Prostřednictvím dceřiných společností jsme plnohodnotně zastoupeni na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Velmi dobře pronikáme i na německý trh, který je jedním z nejnáročnějších.
V získávání stabilní pozice nám pomáhají skvělé výsledky v nezávislých spotřebitelských testech, například Heimwerker-test, kde se naše výrobky pravidelně umísťují na předních pozicích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno