Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Osvětlení / Rozsviťte váš interiér od podlahy až ke stropu

Rozsviťte váš interiér od podlahy až ke stropu

osvětlení

Ne náhodou jsou světelné efekty důležitým prvkem nejen filmového průmyslu. Dotváří magickou atmosféru, výběr osvětlení tedy není radno podceňovat. Výběrem vhodné stojací lampy či stropního svítidla vykouzlíte z obyčejného pokoje kouzelné místo.

Stojací lampa do obývacího pokoje poslouží i jako designový doplněk

Stojací lampy nejčastěji plní svoji funkci v oddechovém koutku určeném pro čtení nebo vedle televize. Při sledování oblíbeného filmu světlo rozsvícené lampy pomáhá ulevit od přílišného namáhání očí. Při jejím výběru berte v úvahu, na jaký typ svícení ji budete používat. Nezapomeňte na vzdálenost zásuvky, délku kabelu a myslete také na estetickou stránku. Lampa totiž dokreslí celkový vzhled vašeho interiéru a stane se důležitým designovým doplňkem.

Vybírat můžete z několika typů stojacích lamp:

  • Klasická stojací lampa – vyrábí se v nejrůznějších materiálových provedeních a designech, ze kterých si vybere opravdu každý.
  • LED stojací lampa – vyniká úsporou energie a moderním vzhledem.
  • Stojací lampa se stmívačem – umožňuje navolit si intenzitu osvětlení. Díky tomu je vhodná jak na sledování televize, tak k ostatním činnostem.

 

Dostatek světla kdykoli si budete přát díky stropním svítidlům

stropní osvetleniStropní osvětlení je zdrojem světla většiny pokojů. Díky rozměrům je vhodné do jakékoli místnosti, hodí se i do koupelen či šaten s nízkými stropy. Stejně jako stojací lampy, se i stropní svítidla vyrábí v mnoha variantách a stylech. Při výběru se zaměřte na celkový vzhled a rozložení pokoje tak, aby se hodilo velikostně, materiálově i vzhledově. Pro úsporu energie zvolte LED stropní svítidlo nebo zářivkové stropní svítidlo, do pokoje s vyšším stropem se hodí svítidlo závěsné.

Nebojte se přijít si pro radu k odborníkům

Svítidla ovlivňují náš každodenní život. Zkuste si schválně spočítat, kolikrát denně zmáčknete vypínač. Pokud si s výběrem nejste jistí, navštivte Uni Hobby a nechte si poradit od profesionálů.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby