osvětlení

Ne náhodou jsou světelné efekty důležitým prvkem nejen filmového průmyslu. Dotváří magickou atmosféru, výběr osvětlení tedy není radno podceňovat. Výběrem vhodné stojací lampy či stropního svítidla vykouzlíte z obyčejného pokoje kouzelné místo.

Stojací lampa do obývacího pokoje poslouží i jako designový doplněk

Stojací lampy nejčastěji plní svoji funkci v oddechovém koutku určeném pro čtení nebo vedle televize. Při sledování oblíbeného filmu světlo rozsvícené lampy pomáhá ulevit od přílišného namáhání očí. Při jejím výběru berte v úvahu, na jaký typ svícení ji budete používat. Nezapomeňte na vzdálenost zásuvky, délku kabelu a myslete také na estetickou stránku. Lampa totiž dokreslí celkový vzhled vašeho interiéru a stane se důležitým designovým doplňkem.

Vybírat můžete z několika typů stojacích lamp:

  • Klasická stojací lampa – vyrábí se v nejrůznějších materiálových provedeních a designech, ze kterých si vybere opravdu každý.
  • LED stojací lampa – vyniká úsporou energie a moderním vzhledem.
  • Stojací lampa se stmívačem – umožňuje navolit si intenzitu osvětlení. Díky tomu je vhodná jak na sledování televize, tak k ostatním činnostem.

 

Dostatek světla kdykoli si budete přát díky stropním svítidlům

stropní osvetleniStropní osvětlení je zdrojem světla většiny pokojů. Díky rozměrům je vhodné do jakékoli místnosti, hodí se i do koupelen či šaten s nízkými stropy. Stejně jako stojací lampy, se i stropní svítidla vyrábí v mnoha variantách a stylech. Při výběru se zaměřte na celkový vzhled a rozložení pokoje tak, aby se hodilo velikostně, materiálově i vzhledově. Pro úsporu energie zvolte LED stropní svítidlo nebo zářivkové stropní svítidlo, do pokoje s vyšším stropem se hodí svítidlo závěsné.

Nebojte se přijít si pro radu k odborníkům

Svítidla ovlivňují náš každodenní život. Zkuste si schválně spočítat, kolikrát denně zmáčknete vypínač. Pokud si s výběrem nejste jistí, navštivte Uni Hobby a nechte si poradit od profesionálů.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno