Vířivé vany

Chtěli byste na svou terasu či zahradu umístit vířivou vanu, která by vám mohla dělat po celý rok velmi milou společnost? Obáváte se ovšem toho, že je péče o vířivou vanu příliš velká anebo, že jsou podobné vířivky, které se dají umístit například na menší terasu o poznání horšími společníky než klasické velké vířivé vany, které znáte například z vašich wellness pobytů?

V tom případě je ten nejvyšší čas na to, ujasnit si, jak a kam lze takovouto vířivou vanu umístit a jak se o ni můžete a také musíte starat.

Vířivé vany na zahradu

Pokud chcete svou vířivku umístit na zahradu, jelikož nedisponujete terasou, je vhodné vybírat z řad nafukovacích vířivých van. Od jara až do podzimu si tak můžete na své zahradě užívat komfortu, který se vyrovná klasickým vířivým vanám.

Vířivou vanou také můžete nahradit například hydromasážní vanu či dokonce bazén. Co u vířivé vany tohoto typu oceníte ze všeho nejvíce, je ale její mobilita. Na zimu ji tak můžete uložit domů a neobávat se tak o její stav po třesknutých mrazech.

Vířivé vany na terasu

Pokud toužíte po tom, aby vám vířivá vana dělala společnost na vaší terase, je třeba se spíše poohlédnout po úsporných vířivkách, které se dají umístit i na menší terasy či balkony. Ani přes jejich velikost ovšem nepřijedete o tolik kýžený komfort, který vám tato vířivka je schopna nabídnout.

Tvarovaná lehátka a také pevná masážní lůžka jsou v tomto případě samozřejmostí. Umíte si tak představit, jak okouzlující bude na vaší terase masáž chodidel, kyčlí či zad ve vyhřáté vířivce?

Péče o vířivou vanu

Stejně tak, jako je tomu u venkovních bazénů i u vířivky musíte sledovat zejména kvalitu vody. Čistotu vody ve vířivce má ve většině případů na starost kartušová filtrační vložka a také ionizátor. Na boj proti všemožným bakteriím a také řasám, tak rozhodně nebudete sami. Nezbytně nutné je i sledování pH vody, stav aktivního kyslíku a také chlóru. Voda by se ve vířivce měla vyměňovat minimálně jednou za tři měsíce a to tehdy, pokud se o vířivku pravidelně staráte. Nezbytně nutné je i čistění okrajů vířivky, aby nedošlo k usazeninám.

K čistotě samotné vody ve vířivce a také k tomu, aby se nemusela čistit příliš často, přispějete i vhodnou hygienou před samotnou návštěvou vířivky. Mýdly, krémy na opalování a různými oleji na těle, rozhodně nebudete přispívat k dobrému zdraví vody ve vířivce. Jak tedy bylo předesláno na samém začátku, péče o vířivku náročná rozhodně není, stačí se jen řídit několika málo radami a vše bude v pořádku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno