beton
Ilustrační foto

Betonové stěrky hravě splní přání, jak současně oživit větší prostory, ale zároveň zachovat jednoduchý čistý styl. Různé odstíny zemitých barev betonových stěrek překvapivě dokáží podpořit útulný dojem a atmosféru. Stačí vše dobře doladit.

Nechte betonové stěrky vyniknout na stěnách, stropech, parapetech

Myslete na to, že efektní design betonových stěrek opticky zmenšuje prostor. Aby mohl moderní design betonu vyznít, chce to větší plochu. Ideální jsou svislé stěny obývacích pokojů či vstupní haly. Klidově působí i v ložnici a praktičnost betonového nátěru oceníte zejména v kuchyni při vaření. Betonové stěrky dlouhodobě nemění svůj vzhled, snadno se udržují a jsou velmi odolné proti poškození.

Betonové stěrky vyžadují suché zdi

Betonové stěrky skvěle vypadají nejen v interiéru, ale hodí se také jako venkovní nátěr např. při stavbě nového domu. Hlavní je, aby zdi nebyly vlhké. V interiéru je můžete aplikovat přímo na původní malbu. V rámci prevence je velmi praktické nejprve použít v koupelnách hydroizolační nátěr a následně betonovou nebo epoxidovou stěrku. Epoxidová stěrka je všestranně odolnější, proto se využívá především na podlahy. Problém není ani podlahové vytápění.

Lakování podporuje praktičnost betonového nátěru

Lakování betonových stěrek velmi oceníte zejména na nátěru za kuchyňskou linkou. Díky lakování je nátěr odolný proti mastnotě, ale i vodě. Lak přispívá k tomu, že nátěr dlouhodobě vypadá jako nový a snadno se udržuje v čistotě.

Jestli je u vás doma čas na změnu, inspirujte se moderním bydlením.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno