venkovní vířivky

Už vás nebaví chladné nevlídné počasí? Jak si zlepšit náladu a osvěžit tělo i mysl? Pořiďte si wellness na terase! Díky mobilní vířivce si dopřejete odpočinek ve vodě i v extrémně chladných zimních dnech. Masážní trysky, horká voda, originální design kůže a komfortní provedení se postarají o magickou souhru nepřekonatelné relaxace. Luxusní vířivé bazény Softub slouží k celoročnímu využití.

Elegance na dosah ruky

Přemýšlíte o pořízení venkovní vířivé vany? Rozhodněte se pro americkou Softub. Umístěte ji kamkoliv chcete, na terasu, do zimní zahrady anebo přímo do interiéru. Možná se vám zalíbí zapuštěná v zemi anebo zastřešená stylovým způsobem. Unikátní vířivý bazén, jehož oficiálním dealerem v ČR je společnost ReestSpa, se postará o každodenní relaxaci v jakoukoli roční dobu.

Jaké jsou výhody domácího wellness?

Mobilní vířivka má nízkou hmotnost a jedinečnou technologii konstrukce PolyBond. Oceníte její snadnou instalaci, použití a efektivní úsporu energie. Díky špičkové technologii Whisper je tichá jako myška a měkká pěna PolyBond nevibruje. Vnější potah Leather Tex výborně odolává všem rozmarům počasí a pyšní se moderním designem. Těšte se na dlouhou životnost a odolnost proti běžnému opotřebení. Pomyslete na účinnou filtraci, která pracuje za vás! Už žádný ztracený čas při nepříjemném ručním mytí! Kulatý tvar slibuje vysokou flexibilitu a přirozený vzhled.

Mobilní vířivky nejsou výsadou bohatých

Americká vířivá vana patří k jedničkám a nelze ji v žádném případě přirovnávat k obyčejným venkovním a nafukovacím produktům z obchodních sítí. Pokud si myslíte, že koupí všedních vířivek ušetříte, jste na omylu. Spokojenost, luxus a relaxování na maximum od nich jistě nečekejte. Nemluvě o nedostačujícím ohřevu vody topným tělesem, neúčinném filtru a nízké životnosti.

 

Zdroj foto: reest-spa.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno